Logika fóra

Logika fóra
« kdy: 03. 08. 2023, 02:24:54 »
Napsal jsem sem dotaz, jestli by mi byl někdo ochoten něco napsat na zakázku. Není to obyčejná věc, jako "napiš mi docházkový systém v Javě za x do nějaké doby", ale vysloveně volám o pomoc, protože netuším, kde se dá taková věc reálně poptávat. Stojím o jakékoli rady nebo nasměrování, ale nedaří se mi to získat.

Když tedy přijde člověk na root diskusi a zeptá se, kde by mohl podobnou pomoc získat, je thread přesunut do inzerce, která se nezobrazuje na hlavní stránce, tedy ji technicky nikdy nikdo neuvidí?


alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Logika fóra
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2023, 05:38:12 »
dotaz na skriptovani arma 3 je normalne videt ve foru mezi prispevky. akorat to tady lidi asi nedelaji, koukal jsem, ze to je normalni programovaci jazyk.

Re:Logika fóra
« Odpověď #2 kdy: 03. 08. 2023, 13:00:37 »
Ano, nedávno se to řešilo v jednom threadu, většina lidí logicky nepročítá kategorie a rozklikává jen to, co je na hlavní stránce. Takže když se to takto schová, má to 170 zobrazení. Takže je vlastně lepší, sem takový dotaz nepsat.

Re:Logika fóra
« Odpověď #3 kdy: 03. 08. 2023, 13:19:59 »
Jenže to nebyl technický dotaz, ale poptávka na zakázkový vývoj: „Hledám někoho... objednal... na ceně...“

Proto to patří do kategorie práce. Ta má na titulce přepínač, aby se inzeráty a jiné pracovní nabídky nemíchaly do výpisu běžných témat.

Je to tak schválně, abychom se nenechali zasypat podobnými nabídkami. Takhle už byla udušena řada jiných fór. Skončilo tak třeba fórum na Lupě, kde byly jen samé nabídky a poptávky.

Re:Logika fóra
« Odpověď #4 kdy: 05. 08. 2023, 02:02:03 »
Pane Krčmáři, já vám sice rozumím, ale stále je tam ALE. Já prostě opravdu asi 5 let nemohu sehnat nikoho, kdo by tuto práci udělal. Není to tím, že neexistují lidé, kteří by to uměli, jen toto není kde poptávat. Jsem ochoten za to zaplatit naprosto absurdní částku, protože o to hodně stojím. Hledám tedy na fóru root.cz, kde se vyskytují lidé, kteří k tomu mají nejblíž. Proto si myslím, že to není klasická inzerce. :)

Jenže to nebyl technický dotaz, ale poptávka na zakázkový vývoj: „Hledám někoho... objednal... na ceně...“

Proto to patří do kategorie práce. Ta má na titulce přepínač, aby se inzeráty a jiné pracovní nabídky nemíchaly do výpisu běžných témat.

Je to tak schválně, abychom se nenechali zasypat podobnými nabídkami. Takhle už byla udušena řada jiných fór. Skončilo tak třeba fórum na Lupě, kde byly jen samé nabídky a poptávky.


alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Logika fóra
« Odpověď #5 kdy: 05. 08. 2023, 07:38:53 »
je to absurdne mala nebo absurdne velka castka?

alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Logika fóra
« Odpověď #6 kdy: 05. 08. 2023, 07:48:13 »
ten skriptovaci jazyk sqf pro arma3 ma ceckovou syntaxi, takze bych hledal nekoho kdo umi c/c++/c#/java. akorat se musi naucit cely novy framework a to je nejvetsi drbacka.