sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog

sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« kdy: 18. 08. 2024, 04:35:51 »
teď nevím jestli to tu může být když mám google disk odkaz a tam už je i něco mojeho nějaké osobní věci

v původní diskuzi to bylo ta je však odstraněna na oldcomp snad to nevadí , je to tutorial cenný

*

mějme google disk aplikaci v chytrém telefonu

mějme odkazy do google disku někde z internetu

zde je můj google disk :

LINUX :
https://drive.google.com/drive/folders/1TRRcV-naolBYOorlzxkvqkyZHZUus-rG?usp=sharing

GOOGLE DISK 1 :
https://drive.google.com/drive/folders/1ojxDoUOJmE3miH1tMiZhYYocv0A8AGcE?usp=sharing

GOOGLE DISK 2:
https://drive.google.com/drive/folders/1hOLjggcEb0oJ8sraghzbGR040q2jDbJY?usp=sharing

a teď když to otevřu v telefonu tapnutím na odkaz , otevře se mi google disk aplikace a zobrazí složku

v části sdíleno semnou se zobrazí že tam je JIVA's Blog ten si přejmenuju třeba na Google Disk 1 a Google Disk 2

je možné složky procházet a zobrazit jako řádky nebo jako ikony

je možné je označit hvězdičkou tím se zobrazí v části s hvězdičkou

a i když mám google disk základní mám přístup do archivu který je větší

nejde mazat ani přejmenovávat ani nic vložit

můžu si vyžádat pravým tlačítkem podržením menu a vybrat vyžádání odkazu na sdílení pro jednotlivý soubor nebo složku

to když udělám , napíše se mi že odkaz byl zkopírován do schránky

a teď chci nějakým způsobem vložit odkaz ze schránky do zprávy sms , do mailu , nebo do messengeru , whats app konverzace apod

když bych měl např maily v konceptech s odkazy na jednotlivé věci z archivu mohl bych je poslat kamarádovi

z mobilu do mobilu třeba jako mail nebo sms

kamarád si pak otevře odkaz ve zprávě a v jeho google disk aplikaci se mu složka zobrazí

zobrazí se mu sdíleno semnou a tam najde JIVA's Blog i on

může si to stáhnout na počítači nebo do mobilu

ještě přidám že když stahujete a vytvářejí se vám soubory 001, 002, 003, a další

je třeba je spojit funkcí v total commanderu sloučit soubory , nebo v linuxu příkaz cat

má vzniknout výsledný balík a ten se rozbalí

počet možných míst kde může být daná věc sdílena semnou stejná opakující se věc je tuším 200 linků

můžete tak vzít asi až do 200 kopií mého JIVA's Blogu

samozřejmě když by ho někdo hodil na neomezený google disk jako staženou formu dat ne jen odkaz ve sdíleno semnou

tak je seed a můžete stahovat i od něj dalších 200 linků pro 200 lidí

tento počet stačí na malou řetězovou reakci v internetu v řádu do 200 share v případě seedu až 400 nebo 600 share

enjoy my JIVA's Blog

věnuje se linuxu ale také emulátorům pro windows , najdete určitý retro materiál který dokreslí dobu jako časopisy nebo pár filmů

a teď jestli to nevadí když to tu nahrávám , když tak to skrčte a hoďte do koše

zrovna ale říkám že ohledně zákona by to mělo být v pořádku , nic trestného tam není


Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #1 kdy: 18. 08. 2024, 09:42:28 »
Prosím, zanechte této své činnosti zde. Fórum slouží jako poradna, ne ke zveřejňování informací o osobních projektech.

Pořiďte sj blog nebo účet na nějaké sociální síti. Tam si dávejte své příspěvky. Sem nepatří. Díky

alex6bbc

  • *****
  • 1 617
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #2 kdy: 18. 08. 2024, 10:11:12 »
Prosím, zanechte této své činnosti zde. Fórum slouží jako poradna, ne ke zveřejňování informací o osobních projektech.

Pořiďte sj blog nebo účet na nějaké sociální síti. Tam si dávejte své příspěvky. Sem nepatří. Díky

taky uz si rikam, ze uz to autor hroti ve foru. mozna by mohl napsat clanek primo pro root i kdyz mam dojem, ze je spis grafoman, nez spisovatel.

Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #3 kdy: 18. 08. 2024, 11:54:37 »
Prosím, zanechte této své činnosti zde. Fórum slouží jako poradna, ne ke zveřejňování informací o osobních projektech.

Pořiďte sj blog nebo účet na nějaké sociální síti. Tam si dávejte své příspěvky. Sem nepatří. Díky

děkuji za upozornění , asi jsem to pochopil , můžu nabídnout že poradím já sám těm kdo něco neumí , mám bohatou odbornost ohledně linuxu a s windows jsem pracoval od roku 1995 do asi roku 2010 takže 15 let , s linuxem od roku 2010 do dnes takže 14 let

rád poradím

nešlo mi dohlavy ten článek , myslel jsem si že já ho píšu což byl omyl , teď už jsem v obraze já ho jen čtu

ještě jestli mi můj post zůstane vidět nebo půjde pryč

alex6bbc

  • *****
  • 1 617
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #4 kdy: 18. 08. 2024, 12:19:24 »
tady lidi pisou dotazy a jini odpovidaji. ty odpovidas aniz by se nekdo ptal.

forum neni pro monology vhodne.

proc nemas svou webovku, svuj blog, kde muzes psat tolik navodu a clanku kolik jen chces. nebo na socialnich sitich.


Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #5 kdy: 18. 08. 2024, 12:23:54 »
tady lidi pisou dotazy a jini odpovidaji. ty odpovidas aniz by se nekdo ptal.

forum neni pro monology vhodne.

proc nemas svou webovku, svuj blog, kde muzes psat tolik navodu a clanku kolik jen chces. nebo na socialnich sitich.

jak víš že nemám webovku ? už jsem to tu i psal že ji mám včetně sociálních sítí

to že forum je na to a ne na to jsem pochopil až mi to řekl admin teď už je to ale jasné a ještě ty mi to potvrdíš abych na to pamatoval

teď už je to jasné

tu mám web tigerhareram.cz

alex6bbc

  • *****
  • 1 617
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:sdílení souborů přes mobily a JIVA's Blog
« Odpověď #6 kdy: 18. 08. 2024, 16:18:06 »
tady lidi pisou dotazy a jini odpovidaji. ty odpovidas aniz by se nekdo ptal.

forum neni pro monology vhodne.

proc nemas svou webovku, svuj blog, kde muzes psat tolik navodu a clanku kolik jen chces. nebo na socialnich sitich.

jak víš že nemám webovku ? už jsem to tu i psal že ji mám včetně sociálních sítí

to že forum je na to a ne na to jsem pochopil až mi to řekl admin teď už je to ale jasné a ještě ty mi to potvrdíš abych na to pamatoval

teď už je to jasné

tu mám web tigerhareram.cz

koukam na webovku a pripada mi, ze by ti sluselo prejit treba na vlastni mastodon server, to by tvemu stylu vic vyhovovalo. ja mam mastodon server taky jenom pro sebe, ale muzu se propojovat s dalsima lidma.