Hledají se vývojáři v Ruby on Rails

Hledají se vývojáři v Ruby on Rails
« kdy: 26. 08. 2011, 15:27:16 »
Pracujeme na projektech pro významné klienty, jako jsou např. EXIM tours, AXA pojišťovna nebo Philips. Pracujeme také na vlastních webových projektech. Právě stojíme těsně před uzavřením velkého kontraktu na dva následující roky, což nás nutí rozšířit náš tým neprodleně nejméně o 3 nové vývojáře. Možná, že hledáme právě vás.
Co od vás očekáváme:

  • Vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe
  • Zkušenosti s programováním v jazyce Ruby na frameworku Ruby on Rails je velkou výhodou, ale přihlaste se nám i v případě, že se Railsy chcete naučit a jste ochotní pro to něco udělat – pomůžeme vám!
  • Perfektní znalost programování na libovolné běžně používané platformě je podmínkou
    Alespoň nějaké zkušenosti s databází MySQL a konceptem MVC – co nebudete znát vás naučíme
  • Pokročilé znalosti a zkušenosti s XHTML, CSS, JavaScriptem (jQuery) – webkódovat sice nebudete, ale znáte to, kvůli každé drobnosti nemá smysl úkolovat webkodéra
  • Alespoň základní znalosti SQL, NoSQL, AJAX, UML výhodou
  • Zkušenosti s prací podle agilních metodik (eXtrémní Programování, SCRUM) výhodou
  • Poskytnutí referencí na dosud realizované projekty nebo na osoby, pro které jste pracovali – netrváme na zasílání CV, postačí nám podívat se na výsledky vaší práce a případně se seznámit s vašimi doporučeními
  • Iniciativní, aktivní a pečlivý přístup při řešení úkolů a potíží – ano, tohle se do inzerátu vždycky píše, ale my to opravdu požadujeme :)
  • Čistý trestní rejstřík – vrahy nebereme

Co vám nabízíme:
  • Práce v HPP nebo ŽL
  • Nástupní plat v rozmezí 30 000 - 40 000 Kč, dle zkušeností, po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak vám to půjde dobře
  • Částečně flexibilní pracovní dobu i místo výkonu práce – což ocení zejména studenti VŠ
  • Prostor pro osobní a odborný růst – získáte možnost pracovat na zakázkách využívajících různé technologie, které si budete mít možnost osahat – děláme webové, facebookové i mobilní aplikace
  • Zázemí společnosti se stálou klientelou – jsme součástí skupiny s třiceti zaměstnanci a více než stovkou klientů v oblasti vývoje internetových aplikací a internetového marketingu
  • Majetkový podíl na vlastních realizovaných webových projektech – pokud máte nápad na web, ale netroufáte si jej realizovat sami, může být společný projekt ta správná cesta
  • Od půlky října 2011 se stěhujeme do klimatizovaných prostory v posledním patře domu na Hybernské ulici v Praze, v pěším dosahu všech podstatných dopravních tepen (Masarykovo nádraží, Hlavní nádraží, Florenc, Můstek)

Domluvte si schůzku a přijďte se k nám podívat. Připravujeme bootcamp pro uchazeče, kteří se budou líbit nám (a my se budeme líbit jim :) ) na kterém se seznámíte se vším podstatným.

Ozvěte se prosím na kontakt:

Erich Kaderka
erich.kaderka@smartmedia.cz
+420 733 120 786
GTalk: erich.kaderka@smartmedia.cz
Skype: erich.kaderka
www.smartmedia.cz
« Poslední změna: 29. 08. 2011, 15:38:02 od Petr Krčmář »


Jork

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #1 kdy: 26. 08. 2011, 15:48:18 »
Zdravím, není hezké "krást" články/podstatné části.. Doporučuji aspoň uvést zdroj.

http://blog.lupa.cz/railsworx/metodika-vyvoje-scrum/ -> http://www.railsworx.org/posts/12

Josef Šimánek

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #2 kdy: 27. 08. 2011, 13:35:24 »
Mistře YORKu, oba linky mají v sobě slovo railsworx (název týmu). Blog na lupě se jmenuje RailsWorx Warťásek. Blog na vlastní doméně se jmenuje také Warťásek. Navíc vás můžu ujistit, že autorem článku (blogu) je opravdu Erich Kaderka.

Pokud vás nabídka zaujala, tak se Erichovi určitě ozvěte. Není to žádný zloděj.

YF

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #3 kdy: 27. 08. 2011, 13:51:44 »
neberete vrahy a to ani v pripade ze sem to nechtel udelat?

Josef Šimánek

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #4 kdy: 27. 08. 2011, 14:40:46 »
neberete vrahy a to ani v pripade ze sem to nechtel udelat?

Citace: wikipedie
V právu se vraždou (zastarale také mord) rozumí zločin spáchaný člověkem na jiné lidské bytosti, jenž způsobí smrt bez právního ospravedlnění (resp. v širším pojetí bez morálního ospravedlnění) a je vykonán s úmyslem zabít. Ve většině zemí se jedná o nejzávažnější zločin a bývá trestán nejvyššími dostupnými tresty.

Člověk, který vraždí, se nazývá vrah, zavražděný pak oběť. Vražda může být provedená v afektu anebo naplánovaná. Výzkumem chování vrahů, motivů k vraždám vedoucím a dalšími pojmy s vraždou spojenými se z psychologického hlediska zabývá forenzní (soudní) psychologie.

Pokud wiki nelže, tak v takovém případě nejste vrahem. Proto se s klidem můžete ozvat na výše uvedený kontakt, pokud máte zájem.


PiF

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #5 kdy: 27. 08. 2011, 16:53:07 »
Dobrý den,

jsem programátor a mám zkušenosti s PHP, Java i C# včetně ASP. NET MVC.
Ale nemám se čím chlubit, dělal jsem úpravy PHP skriptů a interní software.
Javascript znám, JQuery ne. Silverlight mi připadá mnohem lepší (škoda té nízké % penetrace), ale doufám, že ho MS+NOKIA protlačí na mobily.

Nadhoďte prosím ukázku, která odpovídá Vašim představám a já bych se jí pokusil realizovat v ROR+JS. Případně nějakou Vaší obvyklou úlohu "tady máš něco a přidej tam následující funkcionality", skutečná kvalita programátora se ostatně pozná podle toho, jestli dokáže pochopit kód i toho "nejhoršího programátora s narušenou osobností, kterého vyvrhlo samo peklo". Pokud si mám sáhnout do svědomí, tak ne vždy hned vidím, co tím básník myslel.

Díky, PIF

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #6 kdy: 27. 08. 2011, 18:24:54 »
Dobrý den Pife,

ozvěte se mi prosím na email erich.kaderka@smartmedia.cz.

Díky.

Radovan

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #7 kdy: 28. 08. 2011, 08:33:03 »
PiF: kód i toho "nejhoršího programátora s narušenou osobností, kterého vyvrhlo samo peklo"

Takže něco takového?  ;)

char*M,A,Z,E=40,J[40],T[40];main(C){for(*J=A=scanf(M="%d",&C);
--            E;             J[              E]             =T
[E   ]=  E)   printf("._");  for(;(A-=Z=!Z)  ||  (printf("\n|"
)    ,   A    =              39              ,C             --
)    ;   Z    ||    printf   (M   ))M[Z]=Z[A-(E   =A[J-Z])&&!C
&    A   ==             T[                                  A]
|6<<27<rand()||!C&!Z?J[T[E]=T[A]]=E,J[T[A]=A-Z]=A,"_.":" |"];}


Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Obfuscated_code

Jork

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #8 kdy: 28. 08. 2011, 12:49:53 »
Mistře YORKu, oba linky mají v sobě slovo railsworx (název týmu). Blog na lupě se jmenuje RailsWorx Warťásek. Blog na vlastní doméně se jmenuje také Warťásek. Navíc vás můžu ujistit, že autorem článku (blogu) je opravdu Erich Kaderka.
....
Díky za vysvětlení, jako autoři předmětných článků jsou různí autoři (Martin Popelák, Erich Kaderka). To pokládám za směrodatné a naprosto shodné zásadní části textu v obou z nich jsem tedy pokládal za "zcizení". Pokud vám má domněnka přijde neodůvodněná, tak je to Váš názor. Můj názor je, že pro neznalého by se nějaká info vysvětlující tuto duplicitu hodila..

V každém případě díky za vysvětlení. Nechtěl jsem se nikoho nějak obvzlášť dotknout, i z toho důvodu používám některé výrazy uvozovkované..

Jork

Josef Šimánek

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #9 kdy: 28. 08. 2011, 13:35:36 »
Mistře YORKu, oba linky mají v sobě slovo railsworx (název týmu). Blog na lupě se jmenuje RailsWorx Warťásek. Blog na vlastní doméně se jmenuje také Warťásek. Navíc vás můžu ujistit, že autorem článku (blogu) je opravdu Erich Kaderka.
....
Díky za vysvětlení, jako autoři předmětných článků jsou různí autoři (Martin Popelák, Erich Kaderka). To pokládám za směrodatné a naprosto shodné zásadní části textu v obou z nich jsem tedy pokládal za "zcizení". Pokud vám má domněnka přijde neodůvodněná, tak je to Váš názor. Můj názor je, že pro neznalého by se nějaká info vysvětlující tuto duplicitu hodila..

V každém případě díky za vysvětlení. Nechtěl jsem se nikoho nějak obvzlášť dotknout, i z toho důvodu používám některé výrazy uvozovkované..

Jork

Vysvětlení je docela jednoduché. Blog na lupě je starý a pravděpodobně při převodu na nový systém se nezachovali autoři článků a všem článkům byl přidělen jako autor správce blogu.

Zurich

Re: Hledají se (i začínající) vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #10 kdy: 29. 08. 2011, 15:31:25 »
Posílal jsem CV i reference, ale žádná odpověď nepřišla, ani potvrzení o přijetí.
Myslím, že je slušné odpovědět v každém případě, tedy i když Vám dotyčný nevyhovuje.
Teď mám vztek, že jsem jim poslal svoje CV se jménem, adresou i telefonem.
Hlavně s přihlédnutím k tomu, že tu ani není uvedeno obvyklé ujednání o nakládání s osobními údaji!


PiF

Re: Hledají se vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #11 kdy: 29. 08. 2011, 19:45:56 »
Také mi nepřišlo ani potvrzení.

Re: Hledají se vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #12 kdy: 30. 08. 2011, 15:17:14 »
Pife, odepsal sem Vám.

Zurich, nepřišel mi od Vás žádný email. Prošel sem i složku Spam, můžete prosím poslat ještě jednou svůj email na erich.kaderka@smartmedia.cz nebo mě kontaktovat na skype: erich.kaderka? Díky

Jakub Hozak

Re: Hledají se vývojáři v Ruby on Rails
« Odpověď #13 kdy: 10. 09. 2011, 19:35:38 »
I kdyz mne velmi tesi, ze se zacinaji v Cesku viz pouzivat Rails, posledni radek dost kazi dojem. Kdo lze, ten krade a kdo krade, mohl by i zabit?

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/publ_izurnal/_zprava/zamestnavani-byvalych-veznu--224979