Hledám přivýdělek v IT/kyberbezpečnosti

Hledám přivýdělek v IT/kyberbezpečnosti
« kdy: 31. 07. 2024, 14:59:41 »
Dobrý den,

zkouším sílu této komunity a rád bych si našel nějaký přivýdělek v podobě brigády nebo jiné formy pomoci. Věnuji se téměř tři roky kybernetické bezpečnosti především z pohledu auditu, ale se zaměřením na technické oblasti (síťová bezpečnost, správa identit, práce s logy a detekce incidentů atd.). Mám vystudovanou informatiku a několik certifikací (GIAC GCIH, CompTIA Security+, ISO 27001). V současnosti pracuji na plný úvazek, ale pracuji pro stát a mám i s těmito zkušenostmi dost mizerný plat. S ohledem na to, že jsem kvůli certifikacím vázaný smluvně, nemůžu odejít, ale rád bych po práci ještě sáhnul po něčem dalším.

Oblasti, kde můžu pomoct nebo rád bych se v nich dál rozvíjel jsou konzultace v kybernetické bezpečnosti např. z pohledu VKB nebo ISO 27001, správa serverů, SW testing, konfigurace aktivních prvků. Nebo cokoliv dalšího co souvisí s IT.

Ideální by bylo, kdyby bylo možné danou práci vykonávat po práci, případně o víkendu. Uvědomuju si toto omezení z mé strany, ale za zkoušku mi to stojí.

Pokud byste měli zájem mě zkontaktovat, prosím mi napište na tento mail: testingvideo@seznam.cz

Děkuji!