ukradený profil

ukradený profil
« kdy: 02. 09. 2023, 18:49:16 »
Zdravím včera (?) jsem se přihlašoval z Windows XP z Firefoxu na profil exkalibr ze svého emailu pravděpodobně na seznamu. Email nemám poznamenaný jaký jsem měl, ale heslo mi nepřišlo na žádný z mých emailů. Asi mám zavirovaný ten profil ve Firefoxu protože se nemohu přihlásit do toho účtu exkalibr. Moje heslo pod linuxem by normálně fungovalo, jenže se nepřihlásím, takže ho někdo změnil. Tuším že to zavirování se stalo díky navštívení stránky na stahování titulků youtube nebo stahování videa, což jsem udělal z Windowsu a tím pádem je to teď hacknuté. Je možné to obnovit? Na tom profilu mi stejně nezáleží je to jedno. Ale abyste to věděli.


CPU

  • *****
  • 801
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ukradený profil
« Odpověď #1 kdy: 02. 09. 2023, 18:56:09 »
A ukradli ti XPčka? Firefox? Účet na Rootu? Účet na seznamu? Svačinu?

Sorry, zkus napsat jasněji, co ti kdo "teoreticky" ukradl  :o
Proč by ti někdo kradl účet na Root.cz?
« Poslední změna: 02. 09. 2023, 18:58:36 od CPU »

Re:ukradený profil
« Odpověď #2 kdy: 02. 09. 2023, 20:25:22 »
Taky mi dotaz připomíná nějaký příběh, kde jsou ve vyprávění vynechaná místa aby pracovala fantazie přispívajících. na profil exkalibr čeho a kdeM ze svého mailu znamená co? že si klikl odkaz v zprávě? co znamená pravděpodobně? že nevíš co máš za mail? Pak se divím že se nemůžeš přihlásit? Možná máš sklerozu nebo nevíš jaké máš profily a jejich údaje.

čili sis pokoušel obnovit heslo? a na jaké službě? používá služba pro obnovení mailu jako vstup e-mail nebo username? profil čeho máš zavirovaný? aplikační ?firefoxu (APPDATA%FIREFOX) Proč jsi nezkušil potom jiný prohlížeš?

Heslo pod linuxem? Co znamená pod? heslo do systému nebo heslo ve správci linuxu v jiném systému kde běží linxu?
 kam se nepřihlásíš? Pokud došlo k zavirování, proč nezkusíš jiný systém? Proč myslíš, že došlo k zavirování? Stahování videa je http request, poku nepoužíváš uberdownloaderscam.cc nebo rozšíření od nepálce YTDOWnloaderForIdiots



Otazka pod čarou, proč proboha se trápíš s XPčky? mát onějaký racionální důvod? Nebo je provozuješ ve virtuálu jako nějakou nostalgii a testuješ děravost XPček (EternalBlue SMB) a nebo IE6? Tam snad nefunguje ani SNI pro multidomény<IP na HTTPS.

Re:ukradený profil
« Odpověď #3 kdy: 02. 09. 2023, 21:59:53 »
Tak ještě jednou. můj profil exkalibr mi někdo hacknul, takže se tam už nemohu přihlásit. Dotyčný mi změnil heslo a email na tom účtu.

"čili sis pokoušel obnovit heslo?"
Zkoušel, ale na žádný z mých emailů nedorazil email. A já nevím pod jakým emailem to mám registrovaný. Ale tuším.

Re:ukradený profil
« Odpověď #4 kdy: 02. 09. 2023, 22:06:53 »
Tak pardon,
už se mi povedlo přihlásit. Už jsem našel ten email. Tak heslo jsem asi nějak změnil, že to uložené heslo nešlo použít. A když jsem se pak podíval na emaily tak jsem zjistil, že ty emaily nebyly uspořádané podle data, tak jsem to přehlédl. Takže heslo jsem si už poslal nové.
« Poslední změna: 02. 09. 2023, 22:08:51 od exkalibr »