Doporučte webhosting se šablonami

Doporučte webhosting se šablonami
« kdy: Dnes v 11:14:47 »
Zdravim, byl jsem dotazan na existenci webhostingu se sablonami umoznujicimi zrizeni jednoduche stranky s podkladovou fotkou a nekolika radky textu plus par (cca 5, max 10) odkazy na soubory ke stazeni. Nejradeji zdarma, ale neni podminkou :) No a vzhledem k faktu, ze se ve webovych zalezitostech moc neorientuji, radeji poptavam znale. Diky


Karmelos

  • *****
  • 1 025
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Webhosting se sablonami
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 11:26:03 »
Nekecej, chceš něco víc, protože na statický obrázek a pár řádků textu ti stačí word nebo powrpoint a export do html.
Gréta je nejlepší.

Re:Doporučte webhosting se šablonami
« Odpověď #2 kdy: Dnes v 12:14:25 »
Nekecam :) ale upresnuji, ze ty soubory maji byt taky na tom samem webhostingu. Nebo i to lze v powerpointu & spol?

Karmelos

  • *****
  • 1 025
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Doporučte webhosting se šablonami
« Odpověď #3 kdy: Dnes v 13:04:19 »
 :) No opravdu, napsat web co obsahuje to co údajně chceš je záležitostí pár minut, klidně i v tom wordu, doplnit odkaz na stažení souboru pár vteřin. Ovšem ty pravděpodobně nechceš to co píšeš, že chceš. Předpokládám, že minimálně budeš chtít i moderní fíčury, aby to fungovalo (bylo čitelné) na mobilu i na PC takže nějaký platformy, škálování a tak. Webhostingové služby někdy nabízí nástroje na nějakou vizitku, někdy i zdarma  - viz https://www.czechia.com/weby nebo https://www.endora.cz/stranky-zdarma/webova-vizitka, tam je i prostor na nějaké soubory, tuším 2GB...
« Poslední změna: Dnes v 13:06:52 od Karmelos »
Gréta je nejlepší.

Re:Doporučte webhosting se šablonami
« Odpověď #4 kdy: Dnes v 13:58:12 »
Dekuji, podivam se (A jak jsem psal - neni to pro me. Ma to umet obsluhovat i osoba neznala)


Re:Webhosting se sablonami
« Odpověď #5 kdy: Dnes v 16:26:19 »
Nekecej, chceš něco víc, protože na statický obrázek a pár řádků textu ti stačí word™ nebo powrpoint a export do html.
Nekecam :) ale upresnuji, ze ty soubory maji byt taky na tom samem webhostingu. Nebo i to lze v powerpointu & spol?
Karmelos, word™/powerpoint™+ export nestačí, je k tomu potřeba ještě ten hosting. Za mě github®pages, ™,případně wedos ® doména, myslím, že tam je právě nějaká statická prezentace(prostor "zdarma")  k té doméně, myslím, že se to i jmenuje wedos® vizitka™