Naprogramování knihovny C/C++ pro obsluhu 2 jednoduchých sběrnic, pro MCU STM32

Ahoj, nabízím zakázku na "výpomoc - nebo úplné naprogramování" a odladění knihovny pro obsluhu 2 jednoduchých sběrnic pro MCU STM32. Přepokládané znalosti, praxe v C/C++, STM32, UART,  Arduino. Obě knihovny již existují pro Arduino.
Rychlá akce  :). HW a vše pro ladění dodám.
I pro šikovného studenta.
Tak kdyby náhodou, prosím, dejte vědět. :)


Nevím, školy nemám, ale když něco chci koupit tak si kladu vnitřní otázku za kolik, tzn. řekni cenu kolik jsi ochotný za to zaplatit!

Tom5

  • ***
  • 105
    • Zobrazit profil
Nevím, školy nemám, ale když něco chci koupit tak si kladu vnitřní otázku za kolik, tzn. řekni cenu kolik jsi ochotný za to zaplatit!

Já školy mám, takže vím, že cena je v takovém případě smluvní. Tj. výsledkem oboustranné dohody, která se běžně nevyjednává veřejně. Pokud jen netrolíš a máš o ten projekt zájem, tak můžeš vstupit do jednání přes SZ.

alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
20 litru odhad

Tom5

  • ***
  • 105
    • Zobrazit profil
20 litru odhad

Nechápu tuhle neustálou posedlost návštěvníků rootu spekulovat o tom, na jakých podmínkých se někdo s nekým jiným domluví, když se ho to netýká a o detailech projektu ví kulový….


alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
20 litru odhad

Nechápu tuhle neustálou posedlost návštěvníků rootu spekulovat o tom, na jakých podmínkých se někdo s nekým jiným domluví, když se ho to netýká a o detailech projektu ví kulový….

ok zmena 21 litru.

Tom5

  • ***
  • 105
    • Zobrazit profil
20 litru odhad

Nechápu tuhle neustálou posedlost návštěvníků rootu spekulovat o tom, na jakých podmínkých se někdo s nekým jiným domluví, když se ho to netýká a o detailech projektu ví kulový….

Zaplevelování také není pěkná vlastnost. Kdyby tě napadla další podnětná připomínka, tak doporučuji nastudovat rozdíl mezi příčinou a následkem.

ok zmena 21 litru.

alex6bbc

  • *****
  • 1 618
    • Zobrazit profil
    • E-mail
@tom5, ze ty chces, abych sem napsal tech 22.

ad cimrmani: ted jsem si trosku zatrollil.