preco dostavam tuto hlasku

preco dostavam tuto hlasku
« kdy: 13. 06. 2024, 16:09:19 »
Dnes chcem odpovedat na jeden prispevok a cely den dostavam tuto hlasku.
Tento prispevok som odoslal bez problemov, tak neviem preco v sekcii Sítě nedokazem odpovedat
« Poslední změna: 13. 06. 2024, 16:10:57 od darebacik »


Re:preco dostavam tuto hlasku
« Odpověď #1 kdy: 13. 06. 2024, 16:43:25 »
Konecne sa mi podarilo prispevok odoslat, takze tento topic sa moze zmazat (alebo aspon by sa mohlo zistit, preco to neslo).

Re:preco dostavam tuto hlasku
« Odpověď #2 kdy: 13. 06. 2024, 19:58:22 »
To je ještě relativně OK, to je jen WTF. Horší je hláška "Tento příspěvek jste asi již odeslali", ale on se neodeslal a já bych ho moc rád odeslal, ale nejde to, tak zkuším zpět na formulář, což nejde, takže se "normálně "k textu nedostanu, takže musím do konzole, zachytávat network requesty a dát F5 a text příspěvku vykopírovat z Payload.

Re:preco dostavam tuto hlasku
« Odpověď #3 kdy: 13. 06. 2024, 21:16:41 »
Ja si uz pre istotu text prispevku kopirujem  ;)

Re:preco dostavam tuto hlasku - murphyho zákon
« Odpověď #4 kdy: 25. 06. 2024, 00:01:55 »
Už mi došla trpělivost:
Vím ,že mám rozepsaný delsí dobu příspěvek, tak si  preventivně v novém tabu otevřu homepage fóra-nový příspěvek - vidím, že jsem přihlášen, klídek, zavřu a pokračuju v psaní (asi 5 minut) - po kliknutí na odeslat se mi ukáže "Lituji, přístup odepřen"
Tohle je nová zkušenost, to jsem nečekal. A zrovna v situac, kdy mám rozepsaný delší příspěvek a doufám, že checknutí přihlášení na druhém tabu mi to pojistilo

Ze zoufalosti(protože vím co se stane), si opět otevřu nový tab, přihlásím se a v předchozím tabu dám F5 a tentokrát dostanu hlášku "Tento příspěvek jste už odeslali". Pro jistotu se podívám v druhém tabu, ale zaprvé se neodeslal
 a za druhé už se nedostanu k textu příspěvku (když už ta trestná hláška tam je, tak aby se pod ním ukázal text toho příspěvku), protože zrovna v tomhle prohlížeči + na forum.root.cz se mi při použití
 tlačítka zpět ukáže prázdný formulář, takže nezbývá než v /system/etc/hosts dát doméně forum.root.cz ip adresu  HTTP!S! serveru, který mi při příštím reloadu vyplivne post DATA.

Není tedy bug ve fóru, že timeout automatického odhlášení (asi půl hodiny - ale nevím) se nijak neposouvá a počítá se neměnně od posleního přihlášení a nikoli od poslední akce(návštěva vlákna nebo i v nejhorším případě poslání jiného příspěvku)?
« Poslední změna: 25. 06. 2024, 00:05:19 od mikesznovu »


Re:preco dostavam tuto hlasku
« Odpověď #5 kdy: 25. 06. 2024, 00:25:04 »
No a v souvislosti s posledním pozorováním je  tragicky paradoxní, že pokud posílám nový příspěvek (zkoušel jsem do existujícího vlákna), odešlu ho, dám tlačítko zpět, odešlu ho, tak se bez sebemenšího problému opravdu odešle dvakrát.
Tady by ta  otravná hláška "Příspěvek jste již odeslali" zrovna hodila a byla by užitečná.

Re:preco dostavam tuto hlasku
« Odpověď #6 kdy: 27. 06. 2024, 23:38:37 »
Opět jsem to dostal  :-*