Uživatel Adolf

Re:Uživatel Adolf
« Odpověď #15 kdy: 31. 12. 2021, 00:09:04 »
Adolf.Shitler.2 :Já jsem doufal, že jste to po tom prvním banu pochopil a že tohle budete brát jako druhou šanci. Takže naposledy a polopaticky: pokud budete takhle pokračovat a budete se tu navážet do lidí, místo slušné a věcné diskuse, tak bude druhý ban a tentokrát definitivní a nevratný.


Re:Uživatel Adolf
« Odpověď #16 kdy: 31. 12. 2021, 09:50:42 »
Adolf.Shitler.2 :Já jsem doufal, že jste to po tom prvním banu pochopil a že tohle budete brát jako druhou šanci. Takže naposledy a polopaticky: pokud budete takhle pokračovat a budete se tu navážet do lidí, místo slušné a věcné diskuse, tak bude druhý ban a tentokrát definitivní a nevratný.
Vážený admine - pokud si dobře přečtete zdejší diskuzi, tak snadno zjistíte, že osobní invektivity jsou na moji adresu a já na ně reaguji poměrně slušně. Takže raději zaměřte svoji energii právě na ty, jenž zde používají výrazy jako "debílek, fachidiot" apod., když nemají do diskuze žádné lepší argumenty. A jistě nejste tak naivní, abyste nevěděl, že založení dalších účtů a klidně pod jiným jménem je poměrně triviální. A pak už nebudete vůbec vědět, kdo co píše.
Mimochodem za co jsem dostal ban netuším, protože jeden den jsem si přečetl, že mám pozastavený přístup na 3 dny (a to pouze za to, že jsem se ohradil opět jenom vůči osobním útokům na svoji osobu) a po 3 dnech už jenom výhrůžka o jakémsi vandalismu a nabíjení, pochopitelně bez bližšího vysvětlení o co vlastně jde (to se zde asi nevede...):


Re:Uživatel Adolf
« Odpověď #17 kdy: 31. 12. 2021, 12:08:50 »
Mimochodem za co jsem dostal ban netuším
Tuším, že to bylo za brutální a předpokládám, že i automatizované spamování fóra touto větou. Neudržel jsi nervy na uzdě když ti ji admin z jiného vlákna kam nepatřila smazal. Myslím, že jsi tím spamováním naštaval nejenom adminy a ban jsi si zasloužil.

Máš možnost si napravit reputaci, založit nové vlákno ve kterém věcně a bez emocí vyargumentuješ jak to vlastně je s tím měřením spotřeby ve vztahu ke zdroji vs. ve vztahu ke spotřebě el. sítě. Samotného by mě to zajímalo.

Re:Uživatel Adolf
« Odpověď #18 kdy: 31. 12. 2021, 14:29:29 »
V tom banu byly ty důvody napsány. Pravidelně se navážíte do lidí, diskutujete mimo téma a útočíte na všechny kolem sebe. Když je vám takový komentář smazán, sypete ho tam znovu a znovu a přidáváte plyn. Nedivte se, že pak přijde trest. Ještě jste to pak podtrhl vandalismem.

Diskutujte o tématu, ne o tom, kdo se vám nelíbí a co si o něm myslíte. To nikoho nezajímá a kazí to diskusi ostatním. Takhle jednoduché to je.

Na diskusi tady neexistuje žádné právo ani nárok. Pokud se nebudete chovat slušně, budete prostě vykázán. Pokud se vám to nelíbí, pořiďte si vlastní fórum s vlastními pravidly. Byl jste varován.