Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #15 kdy: 21. 12. 2023, 08:00:29 »
pokud nemas heslo na hikvision tak je na webu kalkulacka co ti z sn a data v kamere spocte recovery. pokud nevis datum tak ji resetni a skoci tam default co se da dohledat.


Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #16 kdy: 21. 12. 2023, 11:21:18 »
Krabice od kamer se všemi kódy mám. Zkusím to nějak jak píšeš udělat.

Jak se tyto kamery případně resetnou ? aby tam skočil základ tuším admin a heslo 12345 a nebo 123456 co jsem četl. Díky

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #17 kdy: 21. 12. 2023, 13:14:14 »
Ty kamery očividně nejsou aktualizovaný, takže velice pravděpodobně je v nich zranitelný firmware. Stačí si najít postup, jak prolomit v těch kamerách heslo.

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #18 kdy: 21. 12. 2023, 17:47:09 »
OK zkusím tedy někde o víkendu najít jak firmware aktualizovat a zjistit heslo. Jedna by měla být z výroby heslo u druhé heslo nevím -((

Takže začít přes software hikvision ? Pokud se podaří rozchodit tak až pak pokračovat v synology ?

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #19 kdy: 21. 12. 2023, 19:57:04 »
Co furt spekuluješ a vypisuješ další otázky? Panpanika tě nasměroval správně. Trochu snahy.
https://securitycamcenter.com/reset-hikvision-password/


Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #20 kdy: 22. 12. 2023, 10:33:08 »
Nešpekuluji a díky za odkaz. Zítra na to mrknu. Díky

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #21 kdy: 23. 12. 2023, 20:39:12 »
Mám doma Dahua - kamery i NVR. Jeden čas jsem je instaloval na kšeft. Je to čína, ostatně stejně jako Hikvision. Dahua ej obrovsky spolehlivá. Co se týká těch dvou tak je ideální na ně připojovat jen jejich vlastní kamery. U Synology je to jedno, ale jejich NVR se licencemi pro kamery trochu prodraží (licence lze koupit na ebay levně). U Synology byl trochu problém s dálkovým přístupem, Dahua i  Hikvision mají cloud.

Re:Mám kamerový systém Synology 7 let - co místo něj ?
« Odpověď #22 kdy: 23. 12. 2023, 20:49:09 »
nesouhlasim. rozdil vizualni kvality mezi dahua a hikvision je obrovsky. nebo jsem mel hroznou smulu na porovnavany kusy.
za me dvr od vendora kamer je hrozna bolest. updaty zadny, univerzalni hesla, casto tomu nahodne nefunguje raid, proti nasu miniaturni uzivatelska zakladna takze nasobne mene otestovano. asi jediny uziti bych videl kdyz nekdo chce ultra low cost a je to jen uzavrenej okruh/airgap.