Jakarta ORO knihovna

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Jakarta ORO knihovna
« kdy: 25. 08. 2011, 22:33:36 »
Hledam borce schopne zaridit aby:
    Jakarta ORO knihovna byla odkonzerovana
    build system byl predelan do maven2, knihovna nahrana do maven2 repa.
    a vydana 2.1 verze co je rozdelana v SVN. DUKLADNE OTESTOVAT NA REGRESE

Potrebuju to kvuli pojistovne, nechce mi pojistit projekt.


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Jakarta ORO knihovna
« Odpověď #1 kdy: 26. 08. 2011, 15:13:57 »

Jiří Pinkava

Re: Jakarta ORO knihovna
« Odpověď #2 kdy: 31. 08. 2011, 00:58:43 »
Pojistit projekt, hmmm, mohl by jsi v krátkosti (nebo i ve větším rozsahu) napsat co to znamená pojistit projekt, proč, jak to funguje a tak, jako programátora mě nikdy nic takového nenapadlo.

Gazda

Re: Jakarta ORO knihovna
« Odpověď #3 kdy: 31. 08. 2011, 08:48:27 »
@Lenin: Ako rýchlo?

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Jakarta ORO knihovna
« Odpověď #4 kdy: 03. 09. 2011, 19:35:50 »
Projekt se pojistuje proti zpusobeni nepredvidatelneho vypadku podnikatelske cinnosti (DOWNTIME). Kdyz to nejede (spadla aplikace nebo hw) tak vam pojistovna zaplati usle zisky. Otazka je jen zda bude spoluucast 20,40 nebo 60% a zakolik; pojisti to vzdycky. Ja bych chtel tech 20 a na to jsou trochu prisnejsi podminky.

Situaci jsem vyresil tak ze jsem vytvoril dalsi firmu - ji pak nechal delat support k temto technologiim co nikdo momentalne neudrzuje a s ni pak uzavrel smlouvu o podpore kterou jsem prilozil k pojistce. Prislo mi to jako lepsi reseni nez se domlouvat s externistama. Pokud lidi nebudou makat dostanou kopacky a nebudu se muset zdlouhave domlouvat s managementem aby laskave sve ovecky dohnal k nejake praci.

Vetsina dnesnich problemu neni ze by dodavatele pracovali spatne - oni totiz dodavatele casto nepracuji vubec. Dosle bugy zaeviduji a tim to skonci. Jediny zpusob jak je dokopat k praci je poslat jim vypoved smlovy. Stavaji se hezke perly - za 3 tydny nebyl opraven problem co jsme kazdy den telefonicky urgovali - poslal jsem vypoved smlouvy - opraveno do 20 minut.