Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?

okiogmeio

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #30 kdy: 18. 12. 2017, 12:27:17 »
A proč mít hlavu omotanou drátem a pořád je sundávat/nasazovat, když se spolu potřebujeme bavit, telefonovat, někam zajít a všem vyhovuje stejná tichá hudba na pozadí?

To chce bluetooth sluchadla. Napr. Sony MDR 1000, pripadne ich nasledovnici (srry, skryte reklama spokojneho pouzivatela). Naparujes si ich zaroven aj na PC (music kanal) aj mobil (voice kanal), dotknes sa sluchadla a mas zvukovy kontakt s vonkajsim svetom, bez ich skladania. Noise cancelling+, integrovany mikrofon na telefonaty. Idealne pre open office. Za to vsetko si vsak da Sony aj pekne zaplatit (~300EUR).
Nejsi moc dobrý obchodník - prodáváš mi něco, co absolutně nepotřebuju způsobem, který mě nepřesvědčí, že je to pro mě dobré... (jinak řečeno proč něco kupovat a nabíjet, když nic kupovat nemusím, mám to zadarmo a všichni jsou happy? Which house is burning?)
Ale pro někoho, komu za zády u hlučné nežádoucí hudby onanuje kolega asi super... To zní jako nápad pro podnikání - jenom mě nenapadá, jak hledat nešťastlivce s onanujícími kolegy...


milan

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #31 kdy: 18. 12. 2017, 18:34:59 »
Uz jste nekdy poslali kolegy do pice, nebo jste ich titulovali - kokoti?

kolopata

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #32 kdy: 18. 12. 2017, 20:29:27 »
Uz jste nekdy poslali kolegy do pice, nebo jste ich titulovali - kokoti?

Jen jim říkám lopaty. Ale nemají to rádi a později tě vyhodí, protože za tvými zády pomalu staví plán bez tebe. Lopaty nemají rády, když jim říkáš pravdu >:(

greger

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #33 kdy: 18. 12. 2017, 20:32:43 »
(jinak řečeno proč něco kupovat a nabíjet, když nic kupovat nemusím, mám to zadarmo a všichni jsou happy? Which house is burning?)
Which house is burning? ??? ???

martyd.

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #34 kdy: 27. 12. 2017, 15:50:11 »
Tak to je mazec :D
Psychopati s kraválem, věčně na telefonu a smradlavé žrádlo... 
V takovém kanclu normální člověk první nedokončí ani první den, protože tam si různí retardi chodí jen odsedět svou osmihodinovku a nikoho nezajímá, že někdo pracuje...


shemale

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #35 kdy: 27. 12. 2017, 18:30:13 »
 něším podobným si prošel asi každý... Stačí jeden kr..pl a člověka přesne práce bavit. Mám více podobných zkušeností, počínaje hlasitou hudbou a konče vyřizováním telefonátů...

Ve firmě se díky těmto zkušenostem dal do interních směrnic, že jídlo se musí konzumovat pouze v prostorách k tomu určených, telefony - pokud je to možné, se vyřizují mimo pracoviště tak, aby se nebyl nikdo rušen. na druhou stranu, pokud se kluci domluví, že chtějí všichni poslouchat stejnou hudbu, tak klidně, ale za podmínek, že budou souhlasit všichni.

Donášení na pracovišti nekompromisně trestám... :-D Lidi v kolektivu si to musí umět vyřikat sami, že se budou dokášet. Pokud někdo přijde jiného prásknout, druhý den ráno na poradě do řeknu i ostatním. A kupodivu, ono to fakt funguje. Chápu, že čecháčci mají sklon k udavačtství, ale kolektiv (ať už na projektu, či ve firmě) musí fungovat, není prostor na nějaké bonzáky. Pokud si nebudeme ve firmě dělat probléme mezi sebou, tak nás to bude bavit. Jaké si to uděláme, takové to máme.


UF

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #36 kdy: 27. 12. 2017, 18:53:10 »
něším podobným si prošel asi každý... Stačí jeden kr..pl a člověka přesne práce bavit. Mám více podobných zkušeností, počínaje hlasitou hudbou a konče vyřizováním telefonátů...

Ve firmě se díky těmto zkušenostem dal do interních směrnic, že jídlo se musí konzumovat pouze v prostorách k tomu určených, telefony - pokud je to možné, se vyřizují mimo pracoviště tak, aby se nebyl nikdo rušen. na druhou stranu, pokud se kluci domluví, že chtějí všichni poslouchat stejnou hudbu, tak klidně, ale za podmínek, že budou souhlasit všichni.

Donášení na pracovišti nekompromisně trestám... :-D Lidi v kolektivu si to musí umět vyřikat sami, že se budou dokášet. Pokud někdo přijde jiného prásknout, druhý den ráno na poradě do řeknu i ostatním. A kupodivu, ono to fakt funguje. Chápu, že čecháčci mají sklon k udavačtství, ale kolektiv (ať už na projektu, či ve firmě) musí fungovat, není prostor na nějaké bonzáky. Pokud si nebudeme ve firmě dělat probléme mezi sebou, tak nás to bude bavit. Jaké si to uděláme, takové to máme.

...  tak to byl uzivatel shemale a jeho nekompromisni bizarek - dekujeme!

Kit

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #37 kdy: 28. 12. 2017, 03:38:57 »
Donášení na pracovišti nekompromisně trestám... :-D Lidi v kolektivu si to musí umět vyřikat sami, že se budou dokášet. Pokud někdo přijde jiného prásknout, druhý den ráno na poradě do řeknu i ostatním. A kupodivu, ono to fakt funguje. Chápu, že čecháčci mají sklon k udavačtství, ale kolektiv (ať už na projektu, či ve firmě) musí fungovat, není prostor na nějaké bonzáky. Pokud si nebudeme ve firmě dělat probléme mezi sebou, tak nás to bude bavit. Jaké si to uděláme, takové to máme.

Tohle schvaluji. Také nemám rád donášení a tohle vypadá jako skvělá metoda. Primárně to však řeším Sókratovým trojitým testem.