Hledám programátora pro mobilní aplikaci

Hledám programátora pro mobilní aplikaci
« kdy: 02. 06. 2013, 12:34:42 »
Asi před půl rokem jsem se rozhodl, že bych ctěl některé poradenské služby nabízet také prostřednictvím mobilní aplikace (Android, iOS). Sám sebe považuju za svátečního programátora, poslední roky jen v rámci internetových projektů. Abyich si program pro telefony a teblety udělal sám, musel bych se toho dost naučit, což by mě bavilo, ale nemám na to čas.

Takže přicházím s dotazem, zda by se do toho nechtěl někdo ze čtenářů pustit. Dodám samozřejmě připravené podklady - texty, grafiku, potřebuju to naprogramovat a dostat na Google Play, případně AppStore.

Jen pro první orientaci: Program by měl mít
1. Statický obsah - několik kratších textů, popisujících poradenské služby
2. Dynamický obsah - program by si na vyžádání stáhl z webu nové články
3. Adresář s kontakty na poradce
4. Součástí programu bude audio - obsah - několik kratších mp3 s mluveným slovem
5. Formulář pro objednání se na konzultaci

Je tu někdo, kdo by měl o tuto práci zájem?
« Poslední změna: 02. 06. 2013, 20:22:16 od Petr Krčmář »


nereknu

Re:Hledám programátora pro mobilní aplykaci
« Odpověď #1 kdy: 02. 06. 2013, 12:38:58 »
Myslim, ze by bylo dobre napsat, kolik si za to predstavujes nabidnout.

Btw. jedna chyba a zrovna v nadpisu (aplYkace) :)

JS

Re:Hledám programátora pro mobilní aplykaci
« Odpověď #2 kdy: 02. 06. 2013, 12:58:13 »
Zvazte, jestli to ma vyznam: http://idontwantyourfuckingapp.tumblr.com/

Pro tip: Vetsina telefonu obsahuje mobilni prohlizece webu, ktere zastanou tu praci stejne dobre.

mmm

Re:Hledám programátora pro mobilní aplykaci
« Odpověď #3 kdy: 02. 06. 2013, 13:16:49 »
Taky si myslim, ze web aplikace optimalizovana na telefony je jednodussi a rychlejsi varianta. Asi si radeji udelejte pruzkum, jestli by nekdo app chtel, jestli dobra webovka neudela lepsi praci.

Re:Hledám programátora pro mobilní aplykaci
« Odpověď #4 kdy: 02. 06. 2013, 13:33:21 »
Za chybu se omlouvám.
O webovkách, optimalizovaných pro mobil jsem uvažoval, ale je tu problém s offline obsahem, zejména tím audio.
Ohledně peněz - zatím nemám představu, v jakých částkách se pohybuje výroba nové aplikace v rozsahu, který jsem uvedl.
Vzhledem ke svým znalostem programování jsem uvažoval o http://phonegap.com, ale i tak nemám teď čas se tím prokousávat.



Michal Kovacic

Re:Hledám programátora pro mobilní aplykaci
« Odpověď #5 kdy: 02. 06. 2013, 15:03:19 »
Za chybu se omlouvám.
O webovkách, optimalizovaných pro mobil jsem uvažoval, ale je tu problém s offline obsahem, zejména tím audio.
Ohledně peněz - zatím nemám představu, v jakých částkách se pohybuje výroba nové aplikace v rozsahu, který jsem uvedl.
Vzhledem ke svým znalostem programování jsem uvažoval o http://phonegap.com, ale i tak nemám teď čas se tím prokousávat.

Cena je ruzna - profesionalni firma bude chtit za projektaka mezi 5-15k CZK/md, analytika nebo kodera mozna o neco levneji, architekta i draze. Jde o jednoduchy princip - dostanu co si zaplatim...

Kolik je effort ti bez analyzy nikdo presne nerekne...

Prozatim jen JT

Re:Hledám programátora pro mobilní aplikaci
« Odpověď #6 kdy: 02. 06. 2013, 23:05:52 »
Mohu Vam nabidnout sve sluzby, ale detaily (vcetne navrhu reseni) bych probral soukrome. V pripade zajmu mi, prosim, napiste na mail.
J.T.

Prozatim jen JT

Re:Hledám programátora pro mobilní aplikaci
« Odpověď #7 kdy: 02. 06. 2013, 23:08:26 »
Mohu Vam nabidnout sve sluzby, ale detaily (vcetne navrhu reseni) bych probral soukrome. V pripade zajmu mi, prosim, napiste na mail.
J.T.
Predpokladal jsem, ze muj mail bude dohledatelny, kdyz ho zadavam pri odesilani zpravy, ale spletl jsem se, tak jeste dodam, v pripade zajmu mi napiste na mail xzombie@seznam.cz
J.T.