Prodám notebook Lenovo T61

Prodám notebook Lenovo T61
« kdy: 17. 03. 2024, 20:26:18 »
Přenechám notebook Lenovo T61.
Třeba by se někomu hodil do sbírky.
Baterie a cmos baterie nefunkční. Jinak se zdá ok.
Předání nejlépe Praha nebo Úvaly.
Cenu nabídněte.
« Poslední změna: 17. 03. 2024, 20:31:10 od Ondřej Vaniš »


Re:Lenovo T61
« Odpověď #1 kdy: 17. 03. 2024, 20:27:03 »
Další foto.

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #2 kdy: 18. 03. 2024, 13:51:34 »
Což o to, do sbírky by se hodil spoustě lidí, ale otázka je, jaká je představa o ceně ? :)
Hlavní problém asi bude, že cena takovýchhle kusů se většinou nerovná ani ceně železa. Na retro je to ještě relativně nové a na používání už hodně staré

Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #3 kdy: 18. 03. 2024, 22:36:04 »
Měl jsem na mysli spíše symbolickou částku. Rozhodně na tom nehodlám zbohatnout.
Pro mě už to nemá využití a stejně by to časem skončilo ve sběrném dvoře a to je mi líto.

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #4 kdy: 19. 03. 2024, 07:01:05 »
Já osobně sbírám všechny ntb starší než cca 2009. Je ale faktem, že by to byl jeden z nejnovějších kusů v mé sbírce :)
Kdyby měl skončit ve šrotu, tak ho rozhodně rád vezmu, za poštu a "karton kofoly". Určitě by se u mně neztratil.
Uvidíš, jestli se někdo pro to ozve, za nějakou lepší kačku, a případně se třeba nějak domluvíme :)


martyd420

  • ***
  • 213
  • K U B U N T U
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #5 kdy: 19. 03. 2024, 09:05:10 »
Já osobně sbírám všechny ntb starší než cca 2009. Je ale faktem, že by to byl jeden z nejnovějších kusů v mé sbírce :)
Kdyby měl skončit ve šrotu, tak ho rozhodně rád vezmu, za poštu a "karton kofoly". Určitě by se u mně neztratil.
Uvidíš, jestli se někdo pro to ozve, za nějakou lepší kačku, a případně se třeba nějak domluvíme :)
Tohle fakt někdo sbírá..? :)  Mám tady jeden T60, jen z lenosti to ještě není vyhozené. Pokud to chceš, udělej si zásilkovnu a pošli heslo do zprávy.. Stav netuším, je to ošoupané a bez zdroje, ale když jsem ho před lety dával do skříně, nabootovalo na tom kali.
T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #6 kdy: 21. 03. 2024, 10:44:11 »
Já osobně sbírám všechny ntb starší než cca 2009. Je ale faktem, že by to byl jeden z nejnovějších kusů v mé sbírce :)
Kdyby měl skončit ve šrotu, tak ho rozhodně rád vezmu, za poštu a "karton kofoly". Určitě by se u mně neztratil.
Uvidíš, jestli se někdo pro to ozve, za nějakou lepší kačku, a případně se třeba nějak domluvíme :)
Tohle fakt někdo sbírá..? :)  Mám tady jeden T60, jen z lenosti to ještě není vyhozené. Pokud to chceš, udělej si zásilkovnu a pošli heslo do zprávy.. Stav netuším, je to ošoupané a bez zdroje, ale když jsem ho před lety dával do skříně, nabootovalo na tom kali.

Díky. Podle Zásilkovny už je to dneska k vyzvednutí, takže když to dobře půjde, tak ho odpoledne budu vyzvedávat :)

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #7 kdy: 26. 03. 2024, 16:57:52 »
Tak T60 dostal nové orgány z domácích zásob a je z něj super sbírkový kousek. Poslední co mu chybí,je vymodelovat a vytisknout krytku na šachtu HDD a bude perfektní.
Ještě jednou děkuji za super kousek do sbírky :)

Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #8 kdy: 26. 03. 2024, 22:12:30 »
Mám nějaké T60 a T61 na díly, rád krytku na šachtu HDD do dobrých rukou sběrateli Thinkpadů věnuji :)
V případě zájmu bych mohl poskytnout i další součástky (klidně i DDR2 SODIMM RAM, nové CMOS baterie atd.) - ty stroje mi kdysi zdechly na GPU (legendární nVidia T60 BGA problém) a jinak jsou téměř kompletní.
Mám kdyžtak na díly i další Thinkpady plus mínus z té doby (T410i, myslím že i něco jako R52), ale více či méně ozobané..

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #9 kdy: 27. 03. 2024, 05:35:08 »
U tohoto typu sběratelství není náhradních dílů nikdy dost, takže se rozhodně nebráním žádnému typu "darování orgánů". :)

Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #10 kdy: 27. 03. 2024, 11:21:29 »
OK, kdyžtak na mailu (můj nick zavináč můj nick tečka cézet).

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #11 kdy: 27. 03. 2024, 12:17:07 »
No, odepsal mi Démon, tak jsem to asi nepochopil správně.
Každopádně jsem použil místní možnost poslat mail na ten co máš vyplněný v profilu, tak snad si to cestu najde :)

Jen Kings

  • ***
  • 106
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Prodám notebook Lenovo T61
« Odpověď #12 kdy: 28. 03. 2024, 06:23:48 »
Skoro to vypadá, že nenašlo, tak kdyžtak prosím adoksnaj[at]džímejl kom