Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference

IvanID

  • ***
  • 126
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pad 3. generace 32GB Wifi i bezdrátový modem již s Retina display ale s širokým konektorem + stojánek s reproduktorem

Na iPad je aktuálně možné instalovat aplikaci pro přístup k videokonferenčnímu cloud systému Zoom a účastnit se schůzek v tomto prostředí. Máte pak separátní stanici vyhrazenou pro komunikaci - pasivní chlazení bez hluku, soustředění se na schůzku, funkčnost není ovlivňována jinými aplikacemi v počítači

stojánek s reproduktorem je:
- Logitech AV Stand for IPad což je perfektní reproduktor a napájecí stojánek
a mohu přidat i:
- Creative EF0460 Bluetooth náhlavní sluchátka (prakticky nepoužívaná a tedy bez známek nějakého opotřebení)


iPad je ve výborném stavu bez oděrek a škrábanců (používán doma v nekuřáckém prostředí a s nasazeným ochraným krytem)

K tabletu je krabička a další doplňkové příslušenství - kryt Apple iPad Smart Cover


Alternativní možné využití:
Sestavu lze použít pro bezproblémový přístup k Apple Music, Apple filmům, Apple obchodu s elektronickými knihami, čteným zprávám a zábavným pořadům z celého světa (Podcasty), rozhlasovým stanicích domácím i zahraničním, funkčnost pro iMessage zprávy a FaceTime video rozhovory, email a web stránky oblíbených zpravodajských portálů. Jsou také dostupné aplikace pro IPTV - Vodafon, Eri. Pro toto použití je však vhodné mít v rámci rodiny zakoupen program Apple One a v rámci rodiny máte více výrobků firmy Apple. Zařízení vyhoví spíše seniorní osobě se kterou potřebujete udržovat kontakt nebo mladšímu členovi rodiny.

Kontakt nejlépe přes email nebo iMessage ivan.doubrava@icloud.com, na telefonu 721 803 016 nejsem v každém okamžiku k zastižení

nejlépe osobní předání v Praze

cenu k domluvě bych navrhnul 2200,- Kč
« Poslední změna: 08. 12. 2020, 09:59:01 od Petr Krčmář »


IvanID

  • ***
  • 126
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference
« Odpověď #1 kdy: 08. 12. 2020, 11:39:17 »
Dobrý den,

původní titulek byl: Zoom videokonferenční stanice (iPad a stojánek s reproduktorem :)

A víc neslibuji. Na iOS v iPadu není možno instalovat Skype, WebEx, MS Teams, Google Duo a spol. a další aplikace pro videokonference. Stejně tak bych nespoléhal že ve verzi Safari která je k dispozici vám budou fungovat videokonferencí programy. A opět novější web browsery již nejdou instalovat.

Tedy předpokládané možnosti využití, které mě napadly, jsou popsány v textu inzerátu a raději činím takovouto upřesňující poznámku aby případný zájemce nebyl po koupi zařízení zklamán.

A ano, nejde o výrobek od firmy Zoom, takže lze mít z této strany výhrady proti původnímu titulku ale jeho současná podoba je také trochu nešťastná. Kdyby tam bylo "...videokonferenci Zoom."

Děkuji a přeji úspěšný den
ID

Re:Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference
« Odpověď #2 kdy: 08. 12. 2020, 15:27:34 »
Nechci zde pokračovat už v načatém flamewar, ale ani jedno z rýpnutí níže nemusí být nutně pravda. To máte podloženo, že na posledním iOS, který je tam instalovatelný už nic z toho co píšete nepojede?

Dobrý den,

původní titulek byl: Zoom videokonferenční stanice (iPad a stojánek s reproduktorem :)

A víc neslibuji. Na iOS v iPadu není možno instalovat Skype, WebEx, MS Teams, Google Duo a spol. a další aplikace pro videokonference. Stejně tak bych nespoléhal že ve verzi Safari která je k dispozici vám budou fungovat videokonferencí programy. A opět novější web browsery již nejdou instalovat.

Tedy předpokládané možnosti využití, které mě napadly, jsou popsány v textu inzerátu a raději činím takovouto upřesňující poznámku aby případný zájemce nebyl po koupi zařízení zklamán.

A ano, nejde o výrobek od firmy Zoom, takže lze mít z této strany výhrady proti původnímu titulku ale jeho současná podoba je také trochu nešťastná. Kdyby tam bylo "...videokonferenci Zoom."

Děkuji a přeji úspěšný den
ID
« Poslední změna: 08. 12. 2020, 15:29:48 od Jouda . »

IvanID

  • ***
  • 126
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference
« Odpověď #3 kdy: 08. 12. 2020, 16:31:58 »
Zdravím,

toto bylo, prosím, moje upozornění jako prodávajícího pro případně zájemce o koupi a reakce na to, že byl "někým" pozměněn původní titulek inzerátu. Pokud to působilo útočně tak to v žádném případě nebylo úmyslem a ani by to nedávalo příliš smysl, neboť bych si takto psal sám se sebou, že :)

Ale proč tvrdím to co tvrdím. Procesor je 32b Apple A5X a iOS 9.3.6  a pokud v App Store při pokusu o instalaci zmiňovaných aplikací dostávám hlášení "Položka aplikace vyžaduje iOS 10.0 nebo novější." nebo "Nelze koupit. xxx není s tímto iPadem kompatibilní." považuji to za dostatečný důvod pro varování - tohle nebude fungovat.
Ohledně provozu ve web prohlížečích - nové web browsery nelze instalovat, viz. moje předchozí tvrzení. A pokud Safari v dané verzi iOS není schopno načíst stránku meet.jit.si tak opět budu raději říkat - tohle nebude fungovat.

Applikaci Zoom mám na iPadu otestovanou a proto uvádím pouze ji jako jeden z možných scénářů pro uplatnění iPadu.

Je tam také možno instalovat TikTok nebo VLC či Eri TV a Kouzelna TV ale to asi nebude až tak zajímavé. Je tam možné instalovat některé starší hry pro mrňouse ale nemám vyzkoušené které ano a které ne, např. Minecraft ne. Je možné instalovat Messenger nebo Telegram ale Slack ne, a opět asi bude víc zajímavější Slack než Facebook Messenger.

Pokud umíte výše uvedená omezení řešit (jailbreak a instalace mimo App Store) nebo máte pro iPad jiné využití než jsem zmiňoval rád se s vámi na prodeji zařízení zkusím domluvit. Ale prostě mě přišlo lepší upozornit otevřeně na to, že jde o starší iPad a jeho použití má omezení abych předešel zklamání. Možná jsem podcenil erudici auditoria a každý z čtenářů inzerátu si vše výše uvedené uvědomil ale ... to bych už jen znovu psal již jednou vyřčené.

Popřeji všem pěkný večer a poklidnou adventní náladu
ID

Re:Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference
« Odpověď #4 kdy: 08. 12. 2020, 19:11:55 »
já to chápal jako hanění toho zařízení. I když pravda, asi stojí za upozornění, to co jste napsal. V iTunes jde instalovat jakekoliv aplikace, pokud je máte offline jako balíčky u sebe v počítači. I když už se ve Store nenachází. Záležitost bezpečnosti či jejich funkčnosti je pak ale věc jiná. Možnost využití je např. jako domácí centrum a nebo k ovládání zařízení, které už není podporováno. Já mám např. iPhone se starým operačním systémem a aplikací co už není ve store čistě kvůli ovládání světel. aplikace už není ve Store ale normálně funguje... nikam to nenosím a je to zvlášť v IoT síti.


IvanID

  • ***
  • 126
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám iPad a stojánek s reproduktorem pro videokonference
« Odpověď #5 kdy: 11. 12. 2020, 20:15:14 »
Dobrý den,

iPad a stojánek prodán mimo fórum. Děkuji za prostor.

Pěkný advent všem.