Wi-Fi USB adaptér a BackTrack 5

Re:Wi-Fi USB adaptér a BackTrack 5
« Odpověď #30 kdy: 27. 02. 2014, 23:44:21 »
Nevím zda soused prolomil či nikoliv. Ale nehodlám to riskovat.
Nemam pocit ze by pri lamani WPA malo byt citit "blbnutie" wifi. Sa ochyti handshake a offline porovnava ak ma pamat neklame. Je to proces pri ktorom uz netreba byt v dosahu wifi. Pri "crackovani" WEP tam by to bolo mozne ale tak na par minut(hodina). Pripadne iba zachytavat bez injektovani packetov a tam uz ziadne blbnutie nikto nepostrehne.

Jak jsem psal, nevím zda soused prolomil, či nikoliv.

Ale po změně hesla, byl slyšel docela "řev" ze sousedního bytu. A ve výsledku se zrychlil internet klientovi zhruba 10x

Takže ...
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Wi-Fi USB adaptér a BackTrack 5
« Odpověď #31 kdy: 28. 02. 2014, 07:51:05 »
Otázka je co je to slabé heslo.
Už jsem musel přejít na hesla obsahující 4-5 alfanumerických znaků (vč. V a m) k tomu 10 numerických a 2-3 special znaky.
Tzn. dohromady až 18 čísel.
Ono když ti soused postaví ke zdi 8jádro, s 16GB RAM, a zákazník ti řekne, že nějak mu dva měsíce blbne WiFi, a tak je to zajímavé.
Nevím zda soused prolomil či nikoliv. Ale nehodlám to riskovat.

Slovnikove heslo je kratke v kazdem pripade, i kdyz je otazka, jestli ve slovnikach je treba cestina nebo slovenstina. Abych nemusel resit, jake heslo je jeste kratke, mam tu pres padesat znaku nahodneho smeti. Na tohle nemaji vypocetni vykon ani vsichni sousedi dohromady.