Koupím knihy Mistrovství - počítačové sítě, Místrovství v Linuxu, ...

Ink

  • *****
  • 667
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ještě Dokonalý kód, sérii o Uměle Inteligenci od Academie (mám dva kusy) a všiml jsem si také, že existuje solidní bichle Bezpečnost v Unixu, tak tu taky seženu, je hodně levná, viděl jsem ji za 90kč.

Které díly máš? Některé budu mít doma 2x, pokud by byl zájem.

Ahoj, mám jenom 3 a 5. Díly 1,2,3,4 se vyskytují relativně draho mi přijde. Ten třetí díl se mi podařilo sehnat za slušný peníz a šestý díl je nejnovější, tak ten jsem zatím nehrotil, protože se dá sehnat taky za přijatelnou cenu (třeba 250). Čím starší, tím dražší. Ceny se pohybují v rozmezí 700 a více, to si zatím nejsem úplně jistý, jestli si nepočkat. Záleželo by, na kolika bychom se domluvili a také hlavně v jakém jsou stavu. Celá série se prodávala na bazoši nebo na aukru třeba za 4500, což je vzhledem k počtu šesti dílů víc než 700 za kus, to mi přišlo dost, vzhledem k tomu, že třeba pátý a šestý díl se dal sehnat do 250kč a to tam myslím byly ještě větší pálky za celou sérii.

Shodou okolností mám 2x také jenom 3 a 5. V zásadě ve stavu nové knihy. Nemám čtyřku, jinak mám kompletní sadu. Kdyby chtěl někdo třeba vyměnit...