| Předmět / Založil | ||
|---|---|---|
|
|
Prosím o vyplnění dotazníku do diplomky
Založil Michal |
|
|
|
|
|
Prosba o vyplnenie dotazníku do diplomky
Založil Veronika |
|
|
|
|
|
Kde najdu informace o české blogosféře
Založil payus |
|
|
Nová tlačítka pro openMagazin
Založil Vlastimil Ott |
|
|
Hledá se čtenář duri
Založil Alf |
|
|
|
|
|
Deepsec 2010 [Vienna]
Založil PCnity |
|
|
IT školení identifikace bezpečnostních rizik
Založil Novice22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurzor z FreeBSD v OpenBSD
Založil OpenBSD |
|
|
Kam jít studovat do Švýcarska?
Založil boomer |
|
|
Jedete z Olomouce na konferenci TIB?
Založil Michal Holub |
|
|
Česká soutež o nejlepší propojení API
Založil Pavel |
|
|
Třetí dimenze (15.04.2011)
Založil Petr_ |
|
|
Problem s DDE a Visual Basic
Založil Tomas.Trnka |
|
|
|
|
|
PF 2012
Založil Pavel 'TIGER' Růžička |
Normální téma
Žhavé téma (více než 15 odpovědí)
Velmi žhavé téma (více než 25 odpovědí)
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
