Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Desktop / Re:Starodávná AMD GPU
« Poslední příspěvek od jardaplc kdy Dnes v 14:19:40 »
Jestli nabídka ještě platí, tak bych si jednu za 200 s osobním předáním v Praze vzal.
2
Distribuce / Re:Spousta hlášek v dmesg
« Poslední příspěvek od k3dAR kdy Dnes v 14:02:23 »
virt-manager - gui nad libvirt nad qemu s kvm (=nativni Linuxove "Kernel-based Virtual Machine"
3
Server / Re:Jak s webhostingem řešit únik dat zákazníků?
« Poslední příspěvek od martyd420 kdy Dnes v 13:52:46 »
Nazev souboru umyslne nezverejnuju, ale kdyz mi nekdo poskytne seznam domen, ktere Wedos hostuje, muzu Wedosu pomoct se skenem a v rychlosti projet vsechny hostovane domeny, jestli se dump nevali i na dalsich zakaznickych uctech  :D
Mám cca měsíc starý scan, hledal jsem podle IP adres kolik jim tam toho běží..  Není to všechno, ale seznam cca 31k domén můžu poskytnout..
//edit: Posláno ve zprávě..
4
Hardware / Re:Jaký hardware provozovat a co vyhodit?
« Poslední příspěvek od 🇺🇦 GPU kdy Dnes v 13:41:33 »
Hodí se to na nepřítomného kolegu, jeho chyba, má být přítomen. :-)
5
Server / Re:Jak s webhostingem řešit únik dat zákazníků?
« Poslední příspěvek od Poch1953 kdy Dnes v 13:39:09 »
Nazev souboru umyslne nezverejnuju, ale kdyz mi nekdo poskytne seznam domen, ktere Wedos hostuje, muzu Wedosu pomoct se skenem a v rychlosti projet vsechny hostovane domeny, jestli se dump nevali i na dalsich zakaznickych uctech  :D
6
Hardware / Re:Lenovo: dost divný displej
« Poslední příspěvek od k3dAR kdy Dnes v 13:38:56 »
# ten EDID vyctes napr. takto (predpoklad ze mas jen 1 pripojenej, pri vice si tu cestu dohledej sam ;-)
Kód: [Vybrat]
cat $(dirname $(grep -wl connected /sys/class/drm/*/status))/edid | edid-decode
7
/dev/null / g-recaptcha-response má 868 bajtů
« Poslední příspěvek od Ħαℓ₸℮ℵ ␏⫢ ⦚ kdy Dnes v 13:15:19 »
Když odesílám formulář zohavaný google captchou, tak formulářové pole má  868 bajtů. Vypadá to jako base64, ale (ACTION míří na stránky webu, ne googlu) To je mnohem vím než SHA-512 hash. Není to nějak moc Sergeji pavloviči??
Není tam i něco zakuklené navíc?

Je to base64 abeceda s -_, ale dekodování (ani částí) není nic lidsky čitelného.
8
Server / Re:Jak s webhostingem řešit únik dat zákazníků?
« Poslední příspěvek od Ħαℓ₸℮ℵ ␏⫢ ⦚ kdy Dnes v 13:10:27 »
Jak se daný soubor s dumpem jmenoval?
9
Server / Re:Virtualizace Hyper-V vs. VM
« Poslední příspěvek od RDa kdy Dnes v 12:39:13 »
Edit, ještě mě napadla varianta dvou strojů s remote access. Nevím, jak moc to je či není vhodné řešení a co přesně ti na dvou strojích vadí, ale jednak můžeš mít vzdálenou plochu a druhak na spoustu scénářů stačí nějaká forma síťově sdíleného disku + ssh do linuxu. Ale možná jsi tohle už zkusil a zavrhl.

Remote access delam v kombinaci s virtualkou WinXP. Tahle VM bezi na stroji ktery se jeste menekrat restartuje nez muj bezny desktop, takze tam muze zustat rozdelana prace, resp. nejaky vynuceny pad desktopu neohrozi ty precitlivele win.

Ale vzniklo to spis historicky - remote jsem pouzival prave ve smyslu jaky navrhujete, jako prechodne obdobi. Ale krok po kroku to doputovalo nakonec do VM, a je o dalsi notas, adapter, kabely mene neporadku.
10
Hardware / Re:Lenovo: dost divný displej
« Poslední příspěvek od RDa kdy Dnes v 12:34:45 »
Zkus pres EDID vycist model panelu a pak najdi specky. Je mozne ze ho nekdo vymenil a uz to neni IPS.

Druha moznost, zda tam neni nainstalovan nejaky privaci filter option.

Treti moznost - zda to nekdo necistil necim nevhodnym a tim porusil ty plastovy opticke vrstvy na displeji.
Stran: [1] 2 3 ... 10