Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Desktop / Re:Starodávná AMD GPU
« Poslední příspěvek od CPU kdy Dnes v 19:21:54 »
Bude někdo chtít nějakou tu HP T620ku?
Abych ho netlačil do odvozu těch krámů a pak mu tam neležely...
2
Hardware / Re:Podivné kopírování mezi dvěma NVMe disky
« Poslední příspěvek od Vít Šesták (v6ak) kdy Dnes v 18:32:24 »
No, vadné může být leccos (a já též úspěšně reklamoval 970…), nicméně řekl bych, že jde o odlišné symptomy, a souvislost mezi těmito třemi případy nevidím.
3
Hardware / Re:Podivné kopírování mezi dvěma NVMe disky
« Poslední příspěvek od e3k kdy Dnes v 18:27:09 »
prednedavnom som pisal o tom istom Samsungu: https://forum.root.cz/index.php?topic=28618.15
uz je to reklamovane/vratene.
4
Hardware / Re:Podivné kopírování mezi dvěma NVMe disky
« Poslední příspěvek od marder kdy Dnes v 17:42:13 »
2 moduly maji drahy na desce vice vzdalene od sebe, protoze jeden slot je mezi nima vynechany. Proto mensi sance preslechu a vetsi dosazena frekvence. Neco mozna udela i periodicky refresh vsech 4 pameti na 2 kanalovem radici = vice prace pro radic ikdyz system s nima nepracuje.
5
Desktop / Re:Starodávná AMD GPU
« Poslední příspěvek od CPU kdy Dnes v 17:35:12 »
chapu to tak ze ta tva T630 byla 1ks podpultovka pres znameho ? :-)

Kde to vzal nevím, nejspíš se to někde likvidovalo. Když jsem mu řekl o další, tak obratem sehnal tyhle T620ky po dvou kilech. Na ty T630 jsem se ho konkrétně neptal. Otázka je, jestli vidí rozdíl v T630 a T620 :-D

Edit: Doval 5ks DDR4 4GB a prý ti jeden bez ram dá. Že je má bez ramek pro děti do kroužku. A 4GB Sodimmy asi zbývají z upgradů notebooků.
6
Hardware / Re:Podivné kopírování mezi dvěma NVMe disky
« Poslední příspěvek od Vít Šesták (v6ak) kdy Dnes v 17:29:15 »
Nižší maximální frekvenci pro více než 2 moduly jsem už na desce pro Zen 3 viděl. Procesor má dva paměťové kanály. Více než 2 moduly zřejmě znamená, že to musejí řešit nějaké další obvody na desce, které asi seskupí 2 moduly do jednoho kanálu. Radši jsem tedy bral 2*32 než 4*16.

Zakázat chybné části RAM nějak lze, nikdy jsem to nezkoušel. Otázka ale je, jestli se dříve či později nezačnou objevovat chyby i v dalších částech RAM.
7
Desktop / Re:Starodávná AMD GPU
« Poslední příspěvek od k3dAR kdy Dnes v 17:23:48 »
ty T620 za 200Kc muze byt urcite zajimave pro nekoho kdo nechce 2x M.2 SATA, coz ja prave chtel proto presel z T520 na T630 :)
jinak 2x 16 GB DDR3 v T620 behat ma...

chapu to tak ze ta tva T630 byla 1ks podpultovka pres znameho ? :-)
8
Server / Re:Virtualizace Hyper-V vs. VM
« Poslední příspěvek od ogdru6jahad kdy Dnes v 17:20:50 »
pouzivam oboje, s obojim nemam problemy, ale detailni porovnani vykonu jsem si nedelal.
9
Server / Re:Virtualizace Hyper-V vs. VM
« Poslední příspěvek od Petr Branik kdy Dnes v 17:20:30 »
hledas porovnani na doma nebo do firmy? Pokud do firmy tak zalezi na tom jake sluzby provozujes. Jina situace bude kdyz budes mit 10 serveru na kterych ti bude bezet nejaky windows a k tomu 300 VDI stroju s windows a 5 linuxu a jina situace bude kdyz budes mit 10tis linux serveru a 2 windows 10 stroje....
10
Server / Re:Virtualizace Hyper-V vs. VM
« Poslední příspěvek od RDa kdy Dnes v 16:50:46 »
Volil bych ten zaklad podle toho, co je tvuj "matersky jazyk" - jako duverne znama / stabilni platforma, coz by melo byt stejne jako - kde se odehrava vetsina tve prace s pocitacem. To druhy pak patri do virtualky, ktera se bude vyuzivat mene a experimentalne - takze nedava smysl to mit naopak a proti srsti.
Stran: [1] 2 3 ... 10