Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Windows a jiné systémy / Re:ssh nejde ani pře (-J)umpHost
« Poslední příspěvek od mikesznovu kdy Dnes v 14:35:10 »
k druhému směru problému:
snažil jsem se ssh připojit přes Jumphost a háže to  identickou chybu při logování na  cílový PC (což asi Jump nefixne)

Existuje nějaký jiný způsob tunelace jako Jumpshot, ale že klient uvido jen první mezicíl ? S použitím sftp, ne ssh
2
Bazar / Re:Prodám MikroTik hAP ax² + switch
« Poslední příspěvek od peterkozel kdy Dnes v 14:33:16 »
pockat, napisal som sprostost, sorry, ked napojis hap ax2 cez switch tak druhe nenapojis, nie je cez co, kazdopadne zdroj co mam napoji 2x ax2, myslim zdroj priamo od ax2
3
Software / Re:Vivaldi je nepoužitelně pomalý
« Poslední příspěvek od MrWhite69 kdy Dnes v 14:30:33 »
Proc takovy prohlizec vubec pouzivas?

Bezi to na Chromium a neni to plne opensource.

Proc ne Firefox?

4
Bazar / Re:Prodám MikroTik hAP ax² + switch
« Poslední příspěvek od peterkozel kdy Dnes v 14:27:51 »
ano cena je za vsetko, takto je to - mam 2x hap ax2 a iba jeden adapter co je priamo k hap ax2 co je zdroj 24w 1,4a, tento zdroj dokaze napajat jedno ax2 a to dokaze napajat cez eth1 dalsie ax2, tak som to mal aj zapojene, switch som nepouzival na napajanie takze neviem ci dokaze napajat 2x ax2 v zmysle vsetko po jednom kabli, pozeram ale ze switch ma 2,5amper zdroj tak by to malo fungovat, ak chces mozem skusit

spotrebu som meral a 1x hap ax2 malo odber od 5 do 8watt

rovnake ssid si mozes dat ale myslim ze ako klasicke wifi mesh sa to nebude chovat, neviem ti ani poradit s tou volbou kanalov, skusal som sa s tym hrat ale v mikrotikoch nie som az tak doma tak ci to ide neviem, ja som to mal nastavene tak ze prvy smeroval a druhy bol ako wifi bez smerovania, ak to chces ako 2x wifi ap ako most tak mozem skusit, smerovat necham router od operatira huawei, napis co a ako, nemam problem skusit co potrebujes, pofotit to...

5
Software / Re:Vivaldi je nepoužitelně pomalý
« Poslední příspěvek od Jen Kings kdy Dnes v 14:24:18 »
Tak to já tedy s rychlostí vivaldi nemám problém ani na lowend železe s 4GB RAM a nějakým "hodně mobilním" CPU.

S čím ale problém mám, že mám poměrně dost našlapaný ACER Nitro 16, a na něm mi otevření vivaldi trvá něco přes dvě minuty.. Jak naběhne, tak už běží všechno krásně svižně a bez záseků, a nové taby i nová samostatná okna se pak otvírají instatně.
Když ale zavřu všechna okna a spustím vivaldi znovu, tak zase čekám přes 2 minuty než naběhne.

Zkoušel jsem už několikrát kompletní reinstall, smazání všech user-dat, používat to čisté bez přihlášení, s přihlášením a vypnutou synchronizací apod., ale výsledek je vždy stejný... ale už to takhle mám cca rok a situace se nemění.
6
Software / Re:Vivaldi je nepoužitelně pomalý
« Poslední příspěvek od Filip Jirsák kdy Dnes v 14:20:28 »
veskotskujehnusne psal o nové instalaci, takže jsem předpokládal, že tam nemá žádná rozšíření. Pokud tam rozšíření jsou, je to za mne první podezřelý.
7
Software / Re:ČT iVysílání: nefunguje stahování s yt-dlp ani youtube-dl
« Poslední příspěvek od josh.viklef kdy Dnes v 14:15:25 »
OT: program pro stahování videa z ČT https://projects.suneweb.net/media-downloader/
8
Server / Re:Chyby na různých discích na Btrfs poli
« Poslední příspěvek od rmrf kdy Dnes v 14:13:53 »
Ty chyby mu tam vznikly, když měl data pouze single. A od té doby se mu tam převalují z disku na disk, i když už teď má raid1.
Prostě zkontrolovat hardware, zjistit, jestli smart testy hází nějaké chyby. Pokud ano, disk(y) vyhodit, nebo sledovat a dávat velkého majzla.
Chybná data smáznout, případně nadradit zálohou, pokud nějaká je.
Jinak tomu btrfs jako takovému nejspíš vůbec nic není. Jenom ukazuje, že hardware pod ním pomrvil data.
9
Odkladiště / Re:Přístup ke Google z neexistujícího zařízení
« Poslední příspěvek od jjrsk kdy Dnes v 14:10:57 »
Vivat 2fa ... krasnej priklad proc to nikdy a nikde nepouzivat (a jestli si myslis, ze to nejaky generator kodu vyresi, tak zapomen).

Jinak nevim co tu cekas za radu, obrat se na support google. Reknou ti tam, ze jinak nez EN se stebou ten ind bavit nebude, a pak ti poradi aby sis nechal poslat SMS na ten telefon co ho nemas.

Mozna velmi teoreticky kdyz do nich budes kopat dostatecne dlouho, ti tam ten 2fa zrusej. V pripade uplay (ubi) to kolegovi trvalo cca mesic, nez ten naprostej retard na druhy strane udelal to, co po nem chtel od zacatku. A duvodem v tomhle pripade nebyl telefon, ale prave generator - oni proste neco zmenili, a generator cisel prestal fungovat.

10
Software / Re:Vivaldi je nepoužitelně pomalý
« Poslední příspěvek od nocturne.op.15 kdy Dnes v 14:02:18 »
Speciálně Thingiverse používá něco, co to totálně rozjebe, že nejde browser ovládat vůbec a ani ten inkrimonovaný tab se moc nenechá zabít.
Stran: [1] 2 3 ... 10