Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tonda

Stran: 1 ... 41 42 [43]
631
O serveru Root.cz / Re:Hledání na Rootu řazené chronologicky
« kdy: 25. 04. 2012, 15:57:04 »
Já možnost omezit časový úsek výsledků ve vyhledávání jak psal Lol Phirae zde nevidím. Mohl bych jít přímo na Google a hledat přes site:root.cz, pak ale zase nemohu omezit hledání jen na články. Na zpravodajských webech mi ve vyhledávání řazení podle data často chybí, většinou mě zajímají aktuální informace nebo se snažím dohledat konkrétní článek o kterém si pamatuji kdy vyšel.

Google Custom Search by řazení podle data (podle libovolných vlastních metadat) měl umět https://developers.google.com/custom-search/docs/structured_search#sort_by_attribute

632
Software / Re: Webovy bug tracking system
« kdy: 23. 07. 2011, 13:53:01 »
Já mám celkem pozitivní zkušenost s Atlassian JIRA, ovšem naprosto zásadní je jak dobře se nadefinují uživatelské role a jejich oprávnění a hlavně workflow, když se to udělá špatně, dokáže to docela dost zkazit jinak dobrý systém.

Pak mám zprostředkovanou negativní zkušenost s HPQC, kolegy co to musí používat často slýchám sprostě nadávat. Je to sice webová záležitost, ale postavená tuším na ActiveX a občas to padá i s browserem.

Stran: 1 ... 41 42 [43]