Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - lojdr

Stran: 1 [2]
16
Hardware / Re:Zkušenosti s notebookem od system76
« kdy: 26. 07. 2022, 10:13:33 »
Taky jsem nad System76 přemýšlel, ale nakonec vzal Tuxedo Pulse 15 první generace (4800H, 32GB RAM, 1TB M.2), protože to finančně vycházelo líp. Co se týče vnitřností, tak tam nevidím ani po roce a půl problém. Ten jejich TuxedoOS (Ubuntu 20.04) nebyl žádná sláva, ale nějaké aktualizace už to vylepšily. Celkem dost padalo grafické rozhraní, ale zlepšilo se to.
Zvláštní klávesnice, ale na to se dá zvyknout. Nemá displayport (druhá generace už má). Trochu horší jsou některé prvky zpracování. Třeba to že na ISO klávesnici vypálili ANSI znaky a co je gumové a přilepené už se začíná odlepovat. Tragický je jejich support.
Takže otázka, jestli bych si to koupil příště... Hm... Možná bych zkusil XMG nebo Schenker, což je vlastně ten samý NB, jen s jinou značkou, třeba ten servis bude lepší. Uvidím jestli bude System76 pro Evropu, třeba ho do seznamu zařadím.

Stran: 1 [2]