Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - juhuhu123

Stran: [1]
1
Spíš mě jen zajímá jestli má někdo podobnou zkušenost a jak to řešil. Ve smlouvě právě o škodě nic nemám, ale i ten 4.5x platu je hrozně moc.

@alex6bbc ne, ve firmě je 11 lidí, z toho 4 programátoři. Když jsem nastupoval tak mi řekli že tohle je standard, že má každý programátor svoje projekty a za ty zodpovídá ( týpci mají 10 let praxe ). První tuším 2 měsíce co jsem tam byl se nasazovalo na produkci přes FileZillu přímo z kompu. Git se zavedl celkem nedávno. Ale všichni mě tam ujišťovali že je to úplně normální a já zkušenosti s ničím jiným po škole neměl.

2
Ahoj, v práci mám neustále problémy s chybama v kodu. Brali mě do firmy jako juniora čerstvě po střední, uměl jsem trošku javascript a jim se moje práce líbila, říkali že zbytek se doučím za pochodu. Po přijetí to tak že jsem dostal jako první úkol udělat eshop v Reactu. Nikdy jsem nic takového nedělal, uměl jsem maximálně přes js vyměnit classy v CSS a k tomu přidal hezkou animaci.. No ale i tak s trochou pomoci, ale stále pod mým vedením vznikl eshop kde se děje jeden průser za druhým. Zároveň při vývoji eshopu jsem musel i druhou volnou rukou naprogramovat další projekt, pro změnu v Angularu. Oba projekty jsou v troskách, jakákoliv snaha o opravu rozbije dalších 20 návazností. Zdokumentované to není, nebyl na to čas. Otestované to není, testy jsou prý také ztráta času. Šéf mi vyhrožuje odpovědností za škodu, kterou jsem mu prý svoji neznalostí způsobil. Zákazníci po něm chtějí vrátit peníze, vyhrožují žalobou. Absolutně vypustím jaké zlo jsem napáchal na backendech, pro oba projekty jsem je také dělal sám, protože v té době vypadl z týmu backend vývojář a já byl po ruce jako náhrada. Hlavně mi pořád opakovali že je to všechno v pohodě a časem se to poddá. Teď to mám všechno ve svém volném čase opravit jinak mi to dají uhradit jako škodu způsobenou zaměstnavateli. Jenže já už nemůžu a chci se na to vykašlat.. po roce a půl se mi IT naprosto zhnusilo. Byť je to moje první programátorská práce tak se na to chci vykašlat, jen nevím jestli je reálné aby po mě škodu nějak vymáhal, pokud to vše neopravím.

Stran: [1]