Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - owny

Stran: [1]
1
Já bych se vykašlal na tu herní VM, i když mě to taky občas láká si nasetupovat. Je to cool, když to funguje, ale jinak je to zbytečně složité a nepraktické, máš tam X % ztráty výkonu už jenom kvůli virtualizaci, a pak další % kvůli encodování streamu, řešení ovládání, vymýšlení jak remote spouštět hry, jak killnout hru, když se zasekne, atd. A spotřeba 24/7 serveru, co musí mít GPU jenom proto, abys tam občas zapl hru, taky nemusí být ideální.

Na Jellyfin taky není potřeba GPU, pokud dokážeš zajistit, že všichni klienti v síti dokážou přehrávat direct stream tvého formátu médií a Jellyfin pak nemusí nic re-encodovat (nejlíp mi v tomhle fungoval Jellyfin Kodi plugin, tam šlo jako direct stream všechno, naopak přehrávání v browseru (Chrome) šlo direct jenom max do 1080p). Jinak je ale nějaká GPU nutnost. A taky nemusí stačit 1 GPU, pokud bys chtěl Herní Windows i Jellyfin v oddělených virtuálkách. :D

Stran: [1]