Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - DrFreeze

Stran: [1]
1
squid by taky mohl posloužit?

2
Bazar / Prodám SATA kabel pro Dell Latitude DC02C00B400
« kdy: 20. 02. 2024, 19:29:01 »
SATA kabel DC02C00B400 pro Dell Latitude 5570, 5580, 5590, 5591 plus další kompatibilní typy. Cena 50 Kč plus něco za poštovné, případně odběr ve Zlíně a s nějakou prodlevou možnost i v Brně.

3
Odkladiště / Re:Nové technické průkazy a QR
« kdy: 11. 01. 2024, 13:19:37 »
V posledních dnech jsem se o téma taky zajímal a mohu doplnit nějaké informace a poznatky:
  • podle tohoto infa by minimálně STK měly být v pohodě: https://www.fakticke.info/neni-nutne-ztratit-nebo-kopirovat-velky-technicky-prukaz-veskera-data-stk-maji/
  • nicméně mi psala kolegyně tuto zkušenost: „Bohužel jsem si vybrala nejhorší dobu pro technickou kontrolu. Problém byl, že rozměr mých kol na autě není vidět v systému na STK. Kopii velkého TP jsem si nestihla udělat, už mi ho sebrali 😃 Ale naštěstí je pán na úřadě ochotný a všechno jsme v klidu po telefonu vyřešili. Vše zkontroloval, v systému by to už mělo být vidět (dle jeho slov ten nový systém bohužel ještě provází porodní bolesti), a pokud by všechny záznamy na STK pořád neviděli, mám jim předat kontakt na něj a už si to budou řešit mezi sebou.“
  • pak ještě poslal kolega zajímavé info: https://www.dataovozidlech.cz/

IT perlička plynoucí z kontroly záznamů mého auta: od výroby mám zapsáno 5 rozměrů, dodatečně ještě šestý. Na Portálu občana vidím, jen dva první (na kterých auto nikdy nejezdilo), na dataovozidlech.cz vidím zase jen ty první dva plus naštěstí ten dodatečný. Co je ale úsměvné: pro rozměry kol jsou vyhrazeny 4 db sloupce, tj. buď budu muset jeden z rozměrů obětovat, nebo mi to napíšou do dodatečných záznamů.

Otázka: máte někdo reálnou zkušenost s žádostí o doplnění el. údajů tak, aby to s VTP sedělo 1:1? Protože člověk míní a úřad mění, známe to asi všichni.
Nejlepší bude pár měsíců počkat, až se v tom všichni trochu zorientují, na druhou stranu nechci převádět auto do té doby, dokud v el. evidenci nebude všechno.

4
Mám zájem - viz soukromá zpráva.

5
Studium a uplatnění / Re:Jak zlepšit úroveň němčiny?
« kdy: 09. 02. 2021, 09:21:46 »
Pěkné materiály má i Deutsche Welle. Snažím se poslouchat pomalu mluvené zprávy: https://www.dw.com/de/deutsch-lernen/nachrichten/s-8030

Stran: [1]