Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Malyrad

Stran: 1 [2]
16
Sítě / Re:VDSL bez modemu
« kdy: 31. 10. 2020, 15:36:58 »
Oproti CETIN variante se lisi hlavne konektorem (6p4c varianta z volneho trhu resp. 8p4c z distribuce CETINu).

Bezny IT smrtelnik ma jedny RJ45 kleste pro 8p konektor.. tak bych videl ten CETIN jako vyhodnejsi, ne?

Zdravím, já bych šel určitě do Terminátora od CETINU. Zatím ho mám sice jen pár měsíců, ale jak uvádí, že je vyladěný přímo na jejich síť, tak to bude asi pravda. Nemám s ním za tu dobu žádné problémy a všechno funguje jak má.

17
Sítě / Re:O2 xDSL IPv6 veřejná IP
« kdy: 05. 10. 2020, 15:56:59 »
Takže buďto jsem něco přehlédnul, nebo je O2 vysoce pokrokovým, bezkonkurenčním, moderním, perspektivním poskytovatelem.
Ano, toto je dlouho známá věc. Přes všechny očividné nevýhody se jich drží spousta zákazníků. Možná nevědí, že vedení už patří CETINu a ten nabízí stejné podmínky pro všechny operátory, nebo jsou vázáni kombinací s mobilními tarify či automaticky obnovovaným závazkem.

Na druhou stranu, O2 zatím nemělo tak zásadní problém s nefunkčností IPv6, který u T-Mobile trval přes půl roku: https://www.lupa.cz/clanky/t-mobile-mel-vazne-problemy-s-ipv6-na-dsl-sluzbach/

Něco podobného jsem s CETINem už také řešil. A napsali mi, že fungují jako velkoobchodní hráč, který spolupracuje se snad dvaceti operátory. A měli by k nim, jak říkáte, přistupovat stejně. Řešit všechny konkrétní parametry pak mám přímo s poskytovatelem, se kterým jsem podepsal smlouvu.

Stran: 1 [2]