Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - hahel16625

Stran: [1]
1
Mám Win10 se systémovým SSD a několika HDD.
Na tom Win10 běží VMware Workstation 15.5 a v něm mám image s Win7. Abych vyloučil chybu, stáhl jsem si image s Win7 z https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/tools/vms/ - problém zůstává nezměněn.

Problém je ten, že pokud ten image spouštím z jednoho SATA HDD, tak ten image nenajede (zasekne se při spouštěcí obrazovce) a VMware umře (přestane reagovat).

Ten HDD je Seagate ST2000DM001 (Seagate Desktop HDD - 2TB ). Pokud ten image nakopíruji na jiný HDD a spouštím z jiného HDD, tak ten image normálně najede.

Takže asi chyba toho HDD. Jenže chkdsk ve windows chybu/vadné sektory nenašel a diagnostická utilita SeaTools nehlásí ani chybu ve S.M.A.R.T., nebo v některém z nabízených testů. Ten disk se tváří, že je v pořádku.

Rychlost čtení daného disku má padající průběh: https://postimg.cc/QBVb4mXT
Ale ten virtuál dokáže najet (a pomalu fungovat) i z externího HDD, který je připojen před USB 2.0 a ve stejném testu hlásí konstantní rychlost čtení 30 MB/s (tedy několikrát více než ten ten konec té padající křivky toho podezřelého Seagate disku.

Poradíte, kde mám hledat problém?


Stran: [1]