Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - teffcz

Stran: [1]
1
Vývoj / Re: Tip na multiplatformní programovací jazyk
« kdy: 17. 10. 2010, 21:56:42 »
Ccko me moc nelaka, max me laka na macu objC pro programovani na iOS (mam ipod touch) ale java mi prijde ze vychazi tak neaky nejlip, mohu v ni psat pro android , jen nevi nekdo jestli se da neak naportovat pro iOS? poradte neakou zakladni literaturu pro javu :)

2
Vývoj / Re: opet jaky jazyk...
« kdy: 17. 10. 2010, 20:51:15 »
Mě tu chybí informace co chce tazatel programovat a proč vůbec chce programovat, když je to tak těžké a náročné? Popisujte blíž, jinak vám tu neporadíme.
jen tak, mam moc volneho casu

3
Vývoj / Tip na multiplatformní programovací jazyk
« kdy: 17. 10. 2010, 17:57:56 »
protoze se tu objevilo vice temat ohledne tohle tak jsem se rozhodl, ze vyresim jednu z svych otazek, chtel bych se zacit ucit neaky multiplatfomni jazyk(protoze jsem mac user, a kdyz tedy programovat tak aby mi to jelo jak na win tak i v macu) , ktery by mel podobne vyvojove nastroje typu MS Visual Studio (doplnovani, celkem pekny Interface Builder) a mel podobne jednoduchou syntaxy jako Visual Basic...

znalosti :
C - zakladni uroven
wiring- celkem obstojne
visual basic - prijde mi celkem jednoduchy a hlavne jen pro win, zacali jsme ho brat v skole, znalost zaklad ale ucim se v nem divne rychle

a pokud mozno doporucit neakou (nejlepe online ci ebook) literaturu

Stran: [1]