Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - waldir

Stran: [1]
1
Vývoj / Re:Kotlin nebo Scala pro backend?
« kdy: 01. 11. 2020, 12:57:05 »
S prominutím, ale jazyk bez pattern matchingu, bez algebraickych datovych typu, a optimalizovany na to aby se operace provadely skrz efekty neni funkcionalni jazyk. Kotlin ma o nekolik radu slabsi typovy system a vpodstate nepouzitelnou generiku. Zkratka je to funkcionalne **vypadajici** hromadka syntaktickeho cukru nad javou.

Zajem o scalu by byl, bohuzel s nabidkou pozic je to bida :-(.


2
Hardware / Re:Mechanická klávesnica zelené spínače
« kdy: 24. 11. 2019, 17:27:59 »
Pokud chceš vyzkoušet něco méně konvenčního, tak https://ultimatehackingkeyboard.com/ se se zelenými dodává - výroba a všechno probíhá v Maďarsku, takže doručení je celkem rychlé a clení nehrozí.

Ad blogový zápisek - celkem by mě zajímalo proč mají být mechanické odolnější proti tekutinám - žiji v domění že když mechanickou poleju, tak mám tekutinu ihned ve veškeré elektronice, zatímco u membránové mě od elektroniky celkem spolehlivě odděluje právě membrána - takže stačí rozebrat, opláchnout membránu, opláchnout plastový blok, složit a mohu jet dále.

Stran: [1]