46
Studium a uplatnění / Re:Zaškolení c#
« kdy: 12. 03. 2020, 19:58:23 »
1000 kc/hodinu a budes dojizdet do Prahy.
Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.
globální prodej elektrických aut rostl o 20-30% ročně i v dobách laciné ropy. V roce 2019 se má prodat 3 miliony elektro-aut. V roce 2015 to bylo jen 0.5 milionu, v roce 2011 jen 50 tisíc.Se "správnou" legislativou a dotacemi by se prosadila i auta na sušený jačí trus.
Osciloskopy z Číny prodávané na Aliexpressu apod. mají své mouchy (viz: https://www.youtube.com/watch?v=8VkyxSUi8Yw, který jste doporučoval, "jehovista2".
na reproduktorech (min. za 10tis. Kč)To sedi... podstatna je cena
Ne není. Hi-fi znamená v překladu "vysoká věrnost/přesnost".Jo, mozna to znamena. Ale proc pak hifisti prahnou treba po vinylech, ktere nemaji s vernou reprodukci nic spolecneho uz z principu? Hifisti mluvi treba o "teplem zvuku" vinylu, ale to je dano tim, ze reprodukce neni "high fidelity", ale zvuk je zpraseny.
Toho samozřejmě nemáš šanci dosáhnout pokud někde v audio řetězci máš slabý článek (např. DAC za dolar)Ja jsem to teda sam nezkousel, ale evidentne dost lidi nepozna rozdil mezi DAC, i kdyz je cenovy rozdil dva rady:.
Jinými slovy kvalitní repro ti nemůže vykompenzovat nekvalitní DAC.Dekuji kapitane
Kdyby nikdo nepoznal rozdíl mezi hudbou z mobilu a kvalitním audio přehrávačem, tak všichni výrobci a prodejci kvalitního audia by zkrachovali a recenzenci hi-fi by už neměli o čem psát.
To je max pravda jen na půl. Težko říct zda linux byl na ps3 kvůlá clu nebo je to jen pomluva. Ale zrušen byl z toho důvodu, že skrz něj bžla ps3 hacknuta.
Je to 10 let, takže za to rozhodně ruku do ohně nedám a je dost dobře možné, že se pletu. Ale z té doby to mám uloženo v paměti jako ten hlavní důvod, proč linux musel jít.
Podarilo se ti nejak ty ABB signaly vysilat/zachytavat z jineho zarizeni? Chtel jsem si to ovladat pres nejaky cinsky 868 transmitter za par dolaru, ale nesehnal jsem k tomu zadny schopny ovladac. Pres SDR dokazu cist data z meteostanic v pulce mesta, ale s tim ABB si nejak nemuzu poradit.
Zkuste RFLink, něco od ABB by měl umět:
U verze R46 mají uvedeno:
ABB lightswitch type 3299a-11900 (a.k.a. TX Tango) (Receive only!)
http://www.rflink.nl/blog2/
v ložnici pak ABB spínače s bezdrátovým přijímačem a u postele bezdrátový vysílač.