Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Arthy

Stran: [1]
1
Pokud jde o to, co bych chtěl dělat, tak mě programování opravdu baví. HTML/CSS i JS zvládám, ale nebaví mě to, nemám cit pro grafický design a dost u toho trpím. Jinak dobře umím Javu, Spring, REST a celkem i C# (dělám v unity...). Takže po škole bych rád programoval, manažerské pozice mě tolik ted nelákají.

2
Studium a uplatnění / Re:Práce + Ing.studium
« kdy: 18. 02. 2019, 20:08:49 »
Pokud nemas financni problemy takove, ze by se to nedalo na skole utahnout, tak bych sel na normalni studium.

Nic ti neutece. Uzij si to tam, neco zajimaveho se nauc a prace pocka. Delej nejakou praci pres leto. Klidne i mimo obor, naprogramujes se pak dost a ostatni dozenes za cca 6 mesicu. Pokud jsi dobrej tak i driv.

Takto jsem to udelal ja a nelituju. V prvni praci jsem ty, kteri delali i pri skole dohnal za par mesicu.

Děkuji za názor. Já osobně trošku cítím potřebu začít získávat pracovní zkušenosti po Bc z důvodu toho, že jsem o 2 roky starší než mý vrstevníci ve škole. 2 roky jsem studoval biomedicínu a poté jsem z vlastní vůle odešel na informatiku a rozhodně toho nelituji.
Čili z toho tak nějak vycituji, že by bylo dobré začít s plným úvazkem po Bc. Pořád Ti přijde, že jít na plný úvazek po Ing. (v mém případě tedy v 26ti letech) je v pohodě v IT?

3
Studium a uplatnění / Práce a inženýrské studium zároveň
« kdy: 18. 02. 2019, 19:16:00 »
Zdravím,
dokončuji bakaláře informatiky a od dalšího roku bych rád chtěl jít programovat profesionálně a Ing. studovat ideálně dálkově. Máte někdo zkušenosti, jak se to dá zvládat? Případně zvládli jste to úspěšně? Stále přemýšlím, zda nejít na denní a jít makat na poloviční, ale láká mě mnohem více ta první varianta...

Jak jste to řešili vy?

Díky

4
Vývoj / Re:Zajímavá aplikace pro AWS Lambda
« kdy: 11. 02. 2019, 18:16:46 »
a nějaký konkrétní případ aplikace, prosím? Co by se s tím dalo udělat a bylo to použitelné do bakalářky jakožto nějaká aplikace?

5
Vývoj / Zajímavá aplikace pro AWS Lambda
« kdy: 11. 02. 2019, 15:39:55 »
Zdravím,
přemýšlím o vhodné bakalářské práci a napadlo mě "AWS-Lambda" Serverless computing. Je tady někdo, kdo má zkušenosti s vývojem s použití AWS-Lambda?
Já si o tom četl pouze teoreticky. Mohl by mi někdo, prosím, poradit, co udělat za zajímavou aplikaci s použití této technologie? Nebo nějaké příklady, co jste vy s tím dělali?
Mockrát děkuji

6
Odkladiště / Postih při stahování Torrentů v ČR
« kdy: 07. 02. 2019, 11:14:55 »
Ahoj,
jak je možné, že v ČR se téměř neřeší stahování přes torrenty? Přitom najít, kdo stahuje daný torrent je v podstatě dost jednoduché. V klientovi si najdete všechny IP, vyhledáte si, komu daná IP patří a máte informace o daném člověkovi/organizaci/vlastníkovi té IP. Ale nikdy jsem nečetl, že by někdo v ČR za to byl nějak stíhán.
Jak to tedy funguje v ČR?

Stran: [1]