Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 🇺🇦LarryLin

Stran: 1 ... 40 41 [42]
616
O serveru Root.cz / Re:Zrizeni nemoderovane sekce na Root.cz
« kdy: 07. 02. 2019, 09:57:32 »
Chtit po me, abych si pamatoval unikatni heslo muze tak akorat zamestnavatel a banka.
Heslo si ulož do prohlížeče. To, že lidi mají používat jiné heslo na diskuzní forum a jiné do banky je podle mně samozřejmost.

Pro lidi, kteri na tom jsou stejne, jako ja: sejdeme se na abclinuxu.cz.
Na Ábíčku jsem se registraval dobrovolně, abych se jednoduše dozvěděl odpověď na můj příspěvek. Vysvětli mně jak to na Abíčku jako anonym dělaš když někde přispěješ. To si ty vlákna kde jsi přispěl někde vypisuješ a periodicky se k nim vracíš nebo je podle nicku hledáš přes Google? Nebo jak poznáš, že někdo na tvůj příspěvek reagoval?

617
Vývoj / Re:Čo sa stalo s WebAssembly?
« kdy: 06. 02. 2019, 23:49:55 »
Wasm má své výhody i nevýhody. Pokud chcete portovat třeba LaTeX do JS, je to dobrý nástroj. Pokud chcete napsat „obyčejnou“ webovou stránku, která bude komunikovat se serverem a zobrazovat nastylovaný text a obrázky, může to mít spíše nevýhody.
Já myslím, že WebAssembly rozhodně není a nebylo dělané na tvorbu celých webových stránek. Tam by přece nefungovalo ani SEO. Už je to nějaký čas co jsem se zajímal o WA, ale co vím, tak měl být určený hlavně pro aplikace v C/C++. Pokud by se do WA přidal i interpret Pythonu (aby se nemuselo transpilovat Python->C/C++), tak se otevírají další možnosti. WA je správný krok, který rozšířuje možnosti a rozhodně nemá za cíl porazit HTML,CSS.

618
Mint ani Mate nepoužívám, ale když jsem to kdysi řešil tak pomohl právě Compton. Mělo by to jít nakliknout, tak jak ti radí Michal Zacek.

Do Firefoxu doporučuji i rozšíření https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/yass-we/ , kde si můžeš různýma hejblátkama nastavit plynulejší scrolování. Podobné rozšíření je i na Chrome.

mozna, ze by zafungoval prepinac tearfree
Ten mně osobně nepomohl, nebo možná jen minimálně.

619
O serveru Root.cz / Re:Zrizeni nemoderovane sekce na Root.cz
« kdy: 05. 02. 2019, 12:17:11 »
Souhlasím s Petrem Krčmářem, že témata nesouvisející s IT by tu vůbec být neměly (ať už moderované nebo nemoderované). Ale na druhou stranu je spousta lidí, kteří mají v práci chvilku času, tak si kliknou na forum Rootu, za 10 min přečtou nové příspěvky, ale jelikož všechny systémy v práci fungují, tak ještě mají čas. No a pak buď odejdou na jiný server (FB, Reddit, Živě) nebo je nějak na Rootu udržet třeba sekcí "zábava", která bude sice o IT a HW, ale odlehčená a nebude se zobrazovat v hlavním výpisu nových témat.

Stran: 1 ... 40 41 [42]