Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - crown

Stran: 1 [2]
16
Hardware / Identifikace LCD displeje
« kdy: 12. 04. 2019, 11:37:21 »
Rozebral jsem starý laptop Dell Latitude CPx. Chtěl bych z něj vzít displej na pokusy a podívat se po LCD kontrolleru na ebay/ali. Na displeji je ale tolik různých označeni, že se v tom nevyznám.
Poznali byste z toho někdo, jaký LCD kontroler potřebuju?

Díky

17
Hardware / Notebook postavený na Raspberry Pi
« kdy: 10. 04. 2019, 11:13:06 »
Mate nekdo zkusenosti s pi-top nebo nečím podobným? Rád bych laptop s baterií, klávesnicí a displejem, (bez procesoru, pameti, desky), kam jde dovnitř dát raspberry pi, orange pi a další podobné s USB/HDMI. Tím bych je mohl jednoduše ladit i mimo pracovnu.
Taky mi prijde 8 tisíc za pi-top docela dost a v bazarech to moc neni.

18
Hardware / Jakou IP kameru
« kdy: 11. 03. 2019, 11:58:54 »
Rad bych se poradil o výběru venkovní bezpečnostní IP kamery. Mám tam internetové připojení s neveřejnou IP adresou. Potřebuju takovou, kde se můžu na dálku podívat na obraz, případně nahrát sekvence, kamera tedy musí být přístupná přes cloud. Když by uměla ještě odesílat email v případě pohybu, tak by to bylo ideální.

Děkuju

PS: pri filtrování venkovních IP kamer s cloud funkcí mi to třeba našlo DAHUA IPC-HFW1235S-W 1/2,9" CMOS. Nikde jsem ale nenašel, jestli nevadí, že bude za NATem u poskytovatele a par ještě za routerem.

19
/dev/null / IPv6 sit
« kdy: 26. 02. 2019, 16:49:52 »
Včera večer mi přestal z nějakeho důvodu fungovat DHCP server na IPv4. Síť podporuje dual stack IPv4 a IPv6. Jako výsledek se síť stala IPv6 only a začalo se to chovat velmi divně. Nešel web české televize, sice šel google play, ale nešlo v něm instalovat programy a nešlo plno dalších webů. Asi by nebylo špatné dělat občas IPv6 only den, aby si správci uvědomili, co všechno nemají nastavené. Dobré je, že Linux, Windows 10 i Android správně načetli IPv6 adresu a fungovaly.

Dneska ráno jsem to u mě opravil a mám už zase i IPv4 a všechno mi jde.

Stran: 1 [2]