Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Martin H.

Stran: 1 [2]
16
Hardware / HW zařízení pro Watchdog
« kdy: 27. 01. 2020, 10:55:00 »
Potřebuji nějaké zařízení, které bude PINGat na konkrétní IP adresu a pokud se po několika pokusech (typicky 3x po 1 minutě) nedostane odpověď, rozpojí relé, které napájí pingané zařízení.
Může být buď hotové zařízení, nebo návod na nějakou stavebnici.
Hledám na netu a nějak se mi nedaří nic smysluplného najít (něco malého, ne počítač).

Předem děkuji za rady vedoucí k vyřešení problému.

17
/dev/null / Re:administrace systemu
« kdy: 17. 07. 2019, 22:39:19 »
Hezký den
Asi nejsem v hackování na takový úrovni zajímá mě jedna technika scénář je takový znám veřejnou ip a potřebuji se dostat k pc do lan sítě, vím že to jde přez DNS a beef wlan ? otázka je jakým spůsobem mužu proniknout k pc když znám jen veřejnou ip adresu a nepoužiju sociální inženýrství
Přiměj uživatele toho PC nainstalovat TeamViewer a poslat ti ID a heslo ... nebo, pokud se na něj dostaneš sám, nainstaluj si to ty.

18
Server / Lze nějak zjistit, který DNS vrátil první záznam?
« kdy: 28. 01. 2019, 18:53:29 »
Potřeboval bych nějak trasovat, který DNS mi vrátí záznam. Mám DNS a ta má Forwarders ... a ten má zase svoje Forwarders ... a ten odpoví a já potřebuji zjistit, který je ten první DNS.

O co jde. Když zadám ping na varportal.solidworks.com (což je server pouze pro resellery), dostanu jinou IP v ČR a jinou IP na Slovensku. Přičemž ta slovenská IP je v pořádku, server VAR funguje. Bohužel při připojení z ČR na VAR s tou vrácenou IP z ČR nefunguje korektně. Když zadám do hosts souboru záznam na slovenskou IP, tak to z ČR jede taky.

Hledám, kde je zakopaný pes.

Stran: 1 [2]