Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - drobek1

Stran: [1]
1
Provozuju vlastní VPSku a mám na ní rozeběhnutý e-mailový server pro doménu (postfix).
Mailovou schránku mám pro sebe primárně jednu a k ní definuji aliasy (/etc/aliases) podle služeb kde se registruji, což není úplně komfortní. Tak sem zvažoval nastavit podobné chování jako má GMail tj. v části před '@' vše co je za '+' při vyhodnocování ignorovat a dát do schránky podle toho co je před '+'. To není problém nastaví se jeden parametr:
Kód: [Vybrat]
main.cf: recipient_delimiter = +Tím pádem mi funguje formát uživatel+služba@mojedoména.tld => uloží mi e-mail do lokální schránky uživatel.
Ale jak nastavit tu druhou funkcionalitu co má GMail, tj. jak umožnit aby se v adrese daly používat znaky '.'. Tj. když mi přijde e-mail u.ž.i.v.a.t.e.l@mojedoména.tld(popř. jakékoliv jiné kombinace '.' v adrese) aby byl uložen do schránky uživatel?  A zároveň aby postfix neprotestoval že uživatel neexistuje (mám nastavenu kontrolu existence e-mailové schránky uživatele). S tím že očekávám že do schránky mi přijde adresa v tom původním fomátu, aby se na to dalo nasadit nějaké filtrovací pravidlo.

Stran: [1]