Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - kkt1

Stran: 1 ... 52 53 [54]
796
Sítě / Re:Kampaň Turris Mox končí, co může za nezájem?
« kdy: 14. 05. 2018, 10:09:52 »
Takže diskutujme s Šilhavým výhradně o tom, co zůstalo - jaký služby je vhodný provozovat na obecným SoHo routeru s vysokým výkonem (5)? Zbytek je blud paranoidního schizofrenika, vtělený do CZ.NIC, který mu jde vytrvale po krku.
Takze kdokoliv ma jiny nazor nez je chvalit NIC nebo turris je oznacen za paranoidniho schizofrenika... Zajimave...
CZ.NIC dostal bez vyberoveho rizeni spravu TLD .cz, protoze byla takova doba. Rocne vygeneruje XX M penez zisku, ktere jako zajmove zdruzeni muze utratit dle predstav svych clenu. Jestli je to turris nebo sankovani s detma v lete z Petrina je uplne jedno, rozhoduji o tom jenom clenove. Vsichni kolem se muzeme jenom ptat, dohadovat, diskutovat, oznacovat toho druheho za pitomce nebo schizofrenika, presto to nemeni nic na faktu, ze .CZ domenu si neporidite bez toho aby jste ji nezaplatili CZ.NIC. Neexistuje zde zadna konkurence, zadne vyberove rizeni, proste kdyz chcete .CZ domenu automaticky podporite cokoliv si clenove zajmoveho sdruzeni umanou. At je to omnie, mox nebo sankovani s detma.. A jelikoz nemate jinou moznost, ja zastavam nazor, ze spravce domeny by mel spravovat domenu a ne bastlit all in one router nas switch kterych je na trhu bambilion.

Stran: 1 ... 52 53 [54]