Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - nepohodlný

Stran: 1 ... 5 6 [7]
91
Dobrý den vážená redakce,

stále se mě jaksi pořád dokola dotýká zajímavá praxe. Některé názory, asi málo evropské či západní, byť k diskuzi, čekají i dny na schválení, zatímco některé (asi) vhodnější (o nějaké věcnosti či "k tématu" se ani nebavím...) jsou schvalovány a přidávány průběžně stále za tímco ostatní čekají.
Jakési neurčité odpovědi "nakonec jsou schváleny" se mi dostalo už v jiném vlákně, nicméně jedná se právě o to "kdy".

Existuje nějaká finální verze pravidel pro příspěvky na root.cz nebo seznam "nepohodlných" přispěvatelů? Možná kdyby jste takový seznam zveřejnili, mohli jste jim i sobě ušetřit námahu.

Děkuji

92
O serveru Root.cz / Re:Nová taktika?
« kdy: 14. 06. 2019, 13:36:02 »
Ano, je to velmi nepříjemné. Člověk se zeptá na konkrétní ekonomicko právní věc, okamžitě je poučován o tom co je to demokracie jak z páté třídy, a podobné výlevy, na základě nějaké vykopírované věty, přehlídnutých poznámek a když chce reagovat aby se aspoň bránil, tak jeho odpovědi visí 24 a více někde v mezicenzurní dimenzi a vypadá to jako by k tomu už neměl co říct protože mu to bylo "vysvětleno" místní úderkou rozumbradů - ano řeknu to, konkrétně mám na mysli duo Sekerák / Jirsák, ti tady už svými v první případě obecnými nemoudry a v druhém případě implicitním urážením mimo téma rozpoutali tolik flamů a hádek, že se už ani nikdo nedopočítá ... což mi nedělá problém, to nejsou v dnešním světě žádné excesy, ale sebrat mi ještě možnost reagovat, to už je fakt vrchol.

A tak procházejí příspěvky podle nových pravidel vecné a účelné jako tento

'3) je vyslovene fail
Ostatni body jsou diskuze'

a když se zeptám že pokud někdo přeloží "Flashové zprávy", jestli by neměl taky přeložit "Parametez Bag" na "Pytel parametrů" nebo co to bylo tak je mi to zablokováno. Úžasné.

Nu, trocha zpětné vazby z druhé strany Velkého filtru

93
O serveru Root.cz / Nová taktika?
« kdy: 12. 06. 2019, 13:15:30 »
Dobrý den vážená redakce,

stalo se novou taktikou že "nehodící" se příspěvky, které neobsahují vulgarity a jsou k tématu prostě nesmažete, ale necháte viset ve stavu "čeká na redakční chválení"?
Takhle mi tam visí příspěvky skoro už den zatímco u ostatních diskuzí se normálně vesele diskutuje. Pokud se Vám to vážně tak nehodí, tak můj profil prostě smažte. (Nejen) v Číně s tím mají dobrou zkušenost, tak možná by se Vám to taky hodilo ...

Děkuji

94
/dev/null / Re:Čechismy
« kdy: 05. 06. 2019, 13:29:16 »
Ok, no a když to "v práci" a "v praxi" k ničemu moc není, tak k čemu je dobré to používat třeba v té akademické sféře?
No a když je to z nějakého důvodu potřeba mít v akademické sféře jinak, proč ne třeba latina?

95
/dev/null / Re:Čechismy
« kdy: 04. 06. 2019, 22:52:12 »
Debugovani = odvsivovani, to je cesky hezky.

Tak to jediné beru ;-)

96
/dev/null / Re:Čechismy
« kdy: 04. 06. 2019, 21:59:18 »
No, nevím jestli mi přímo vadí, ať si dělá každý kdo chce co chce ale připadá mi to jako nesmysl a ještě ke všemu to přidává další vrstvu která nemá jiné využití než maximálně přidat několik neshod, nepochopení nebo záměn ...
- SQL injekce
- líné spojení
- proud ... už jste se díval na video proud nebo ho i proudil/proudoval?

a co dál? Budeme na zápisníku na lokálním hostiteli debroukovat v nějakém rámci třeba DEJ žádosti o stažení epošty na USB kotouč který používá blesk paměť?

Ale já se teda ptal na ten benefit který by to mělo přinést, ne co mi na tom vadí

97
/dev/null / Čechismy
« kdy: 04. 06. 2019, 20:24:08 »
Zdravím,

mohl by mi někdo vysvětlit jaký je benefit maskování velmi odbře známých a naprosto rozšířených anglických IT termínů nějakými smyšlenými čechismy? Je to móda? Je to šílenství? Má to jiný benefit než jako podivný druh humoru?

Děkuji

98
O serveru Root.cz / Re:Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 16:26:21 »
Zajímalo by mě kdy přestanou procházet ty Jirsákovy věčné uštěpačné implicitní urážky kterých jsou ty jeho uhlazené texty plné ... To mi kolikrát přijde ještě nechutnější než nějaké sprostoty ...

99
O serveru Root.cz / Re:Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 15:09:25 »
@gill

To je otázka jestli přestal nebo byl přestat ;-)

100
O serveru Root.cz / Re:Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 14:47:35 »
Aha. No že nedávno jsem to ještě nepotřeboval a nyní, druhý týden už asi ano a nejsem si vědom toho že bych něco provedl. V podstatě jsem asi ani nic nepsal. Možná asi nic objevného ale rozhodně nic závadného.

Mohu se dozvědět čím jsem se provinil proti dobru?

Děkuji

101
O serveru Root.cz / Re:Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 14:29:50 »
Děkuji za odpověď.

Nicméně, stále by mě zajímalo, jestli to "Názor čeká na schválení" tak má každý?


102
O serveru Root.cz / Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 13:42:20 »
Dobrý den Vážená redakce,

chci se zeptat jak je to nyní s cenzurou na rootu. Ten kdo se proviní proti názorové policii už nemůže ani automaticky přidávat názory?
Zasedá k tomu nějaká komise z těch co si zaplatili víc a ví kdo co smí říkat (jako s počtem hlasů) nebo prostě někdo z redakce rozhodne kdo je vhodný?

Děkuji

Stran: 1 ... 5 6 [7]