Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - semestralka

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
91
Studium a uplatnění / Re:Socialistické tituly Ing. a Mgr.
« kdy: 12. 05. 2017, 17:10:32 »

Pozn. studium medicíny je tak náročné, že ten automatický doktorát je u magisterského studia zasloužený.

On to není doktorát...
hochu ale jako by byl  8) ty snad neřikáš panu doktoroj nebo paní doktorce pan doktor paní doktorka??  8)  8)

92
Vývoj / Re:Jak efektivně setřást lopaty?
« kdy: 07. 05. 2017, 15:32:03 »
sw development v jednom gifu  8)  8)

93
O serveru Root.cz / Re:Nový Root již dnes?
« kdy: 04. 05. 2017, 10:52:12 »
Ten požadavek mi byl zamítnut. Stanovisko je takové, že si čtenáři mohou dělat své styly, ale naši programátoři na tom nebudou trávit čas. Já se snažím ještě přesvědčovat v tom smyslu, že bychom měli alespoň vydat nějakou základní dokumentaci, jak to dělat správně a nějaký seznam stabilních názvů prvků, kterých se dá držet. Ale rozhodnutí nezáleží na mě.

Podle našich vývojářů je ten alternativní styl udělaný špatně, odkazuje se tam velmi často do struktury dokumentu a ne na názvy objektů. Takový styl je pak hodně křehký a stačí malý zásah do struktury HTML a celé se to rozbije. Právě proto si myslím, že by k tomu mohla vzniknout nějaká dokumentace, která vysvětlí, jak to dělat správně.

taková otázka co tam jako ty it hoši lenoši celej den dělaj?? pro slušnýho programátora je střihnout jinej skin na webík práce tak maximálně na hoďku ato ještě když se musí řešit různé specialitky a je na to sám 8)
si hošani naběhli zkusit opít rohlíkem it gramotnou komunitu  8) tohle by jim prošlo tak maximálně na vitalii  8) 8)

94
hoši tohle mi tor dělá taky ato celkem často jenže tam se to dá čekat  8) myslim žeto nedělá přímo vyhledávač ale některý stránky když je chci načíst. že ta kapča je na tý konkrétní stránce  8) 8)

hlásí mi to při hledání na url "https://www.google.cz/search?q=text", mám ublock a umatrix. čas od času, 1 týdně mi to ukáže hlášku, kde to po mě chce captcha. čím to je?
Our systems have detected unusual traffic from your computer network. This page checks to see if it's really you sending the requests, and not a robot. Why did this happen?


You're in a desert walking along in the sand when all of the sudden you look down, and you see a tortoise, it's crawling toward you. You reach down, you flip the tortoise over on it's back. The tortoise lays on it's back, it's belly baking in the hot sun, beating it's legs trying to turn it'self over, but it can't, not without your help. But you're not helping. Why is that?

hochu asi proto žese mi líbí jak ta želva trpí  8) nebo ji chci zabít ale nechci nani zbytečně moc šahat 8) 8)

95
O serveru Root.cz / Re:Podvodná reklama
« kdy: 01. 05. 2017, 20:30:05 »
To jsem netušil, že dnes už jsou i soukromé zvláštní školy "pro lepší lidi"...

Může se zeptat, kdo měl ten geniální nápad toho idiota odbanovat?  ::)

hochu ty tady zakládaš další zbytečný vlákno který nikoho kromě tebe nezajímá o nějaký hloupý reklamě ato asi hlavně jenomproto že si ťuknul na 5 a jseš naštvanej žesi nic nevyhrál  amě bys banoval 8) 8)
přitom všichni ostatní dělaj podobnej bugreport ve vlákně nový root již dnes  8) jenže tobě asi nejde o hlášení chybky ale oto udělat pořádný haló a honit si ego  natom jak narustá počet zhlídnutí anebo naopak se rozčilovat na lidi který tady makaj ao něco se snažej a stouhle nesouvysející hloupostí je pořád otravovat 8) 8) když to teda hošani podle tebe dělaj špatně proč se unich nenecháš zaměstnat za nějakej ten symbolickej pakatel co tady dávaj začlánky a nejdeš to zaně povečerech řešit co?? 8) já vím ručičky dozadu  8)

malí český lidi rádi naproblémy jenom nadávaj ale už nechtěj makat na jejich řešení protože by pak neměli naco nadávat 8) 8)

...
Můžu se zeptat, kdo měl ten geniální nápad toho idiota odbanovat?  ::)

+1000
hochu dneska litřík v šedý zóně nejsou žádný $$$  8) tam se lidi zapodobnou službu začínaj bavit tak od částky10x větší 8) kdybys někdy něco potřeboval tak řekni žese znáš semnou a možná dostaneš slevu 8) 8)

96
O serveru Root.cz / Re:Podvodná reklama
« kdy: 01. 05. 2017, 11:17:39 »
5 z těch čar uprostřed a dvě ve velkejch A  8)
a teď mi hochu řekni kde máš to osmý  8) 8)
Osmý trojúhelník je slovo "trojúhelník". V zadání nebylo specifikováno zda se počítají pouze geometrické útvary  8)

dobře ty  8) 8)
tebe bych klidně nechal psát ty drobnýpísmenka u smluv  8)


keci
Mohl bys mi říct, podle kterýho vzoru jsi to skloňoval?

Ne, počkej... Mě to nezajímá.
... tosi ... trojuhelníky ... neodbil ... trojuhelník ... trojuhelík ... todá ... trojuhelník ... toje ...
Mohl bys mi říct, na kterou zvláštní školu jsi chodil?

Ne, počkej... Mě to nezajímá. 8)

hochu chodil jsemna takovou lepší školu pro lepší lidi  8)
natu by tvůj fotřík neměl  8)

97
O serveru Root.cz / Re:Podvodná reklama
« kdy: 30. 04. 2017, 21:36:23 »
keci
Mohl bys mi říct, podle kterýho vzoru jsi to skloňoval?

Ne, počkej... Mě to nezajímá.

ježiš hochu tosi děláš snad srandu  8)
normálně jsem hledal kde se ty čáry všude spojujou a dělají dohromady ty trojuhelníky prostě žádná věda koukneš a vidíš  8) ale abych to neodbil když položíš trojuhelník přes jinej trojuhelík tak ti todá další jeden trojuhelník. no a takhle tam máš přeložený 2x u těch 3 uprostřed a to je dohromady těch 5 8) No a další jsou v těch stříškách u velkejch Áček a dohromady toje těch 7. Nevím kde hošan vzal těch 8  8) 8)

98
Vývoj / Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« kdy: 30. 04. 2017, 21:08:39 »
hoši lepší je java protožese zní vyvynul js a udělal tuhle diskuzi zbytečnou  8)
na ty vaše zipy bude stačit nějakej ten framework a každýmu bude jedno jesli to tam napozadí chroupe java nebo c#  8) 8)
programátor má programovat ane přemýšlet nad hloupostma co je lepší. tohle jednou provždy vyřeší masový rozšíření jska  8) 8)

99
O serveru Root.cz / Re:Podvodná reklama
« kdy: 30. 04. 2017, 21:01:13 »
Ano, ta reklama je podvodná, protože tam je 8 trojúhelníků, takže vám nedá možnost odpovědět správně.
keci hochu  8)

já jich napočítal

5 z těch čar uprostřed a dvě ve velkejch A  8)
a teď mi hochu řekni kde máš to osmý  8) 8)

100
Studium a uplatnění / Re:Hluché období v práci
« kdy: 25. 04. 2017, 13:59:38 »
hochu tak si skoč za šéfem že nemáš nic napráci a věř mi že problém bude vyřešenej vcukuletu  8) 8)

101
Vývoj / Re:Musí webdesigner znát základy Linuxu?
« kdy: 25. 04. 2017, 13:49:43 »
ne  8)

ale hošan musí makat takjak to má ve smlouvě a když nemaká tak mu ty šáhni na prachy to funguje vždycky  8) 8)

102
Vývoj / Re:Sockety v Linuxu
« kdy: 24. 04. 2017, 19:11:49 »
Zdravim,
potřeboval bych pomoct s návrhem třídy, která mi vytvoří socket pro komunikaci klient - server, v mém případě klient.
Píšu to v C++ a g++ mi, při použití sys/un.h nebo netdb.h, netinet/in.h háže chyby.
Stačí mi jen mne nakopnout a nějak nasměrovat u socketů a OOP.
Na jakém OS?

hochu když se vlákno jmenuje sockety v linuxu nebude ten os náhodou LINUX??  8) 8) 8)

103
Jsou v ČR nějaká pěkná města, kde není nouze o dobře placenou práci v IT? Škrtám Brno, Ostravu a Prahu; Olomouc jde ale problém je s prací. Co nějaká jiná?

Než začnu vážně uvažovat o zdrhnutí z komunistánu pryć, ideálně do Kanady, tak mě napadlo se trochu zamyslet, jestli přecijenom se zde někde nedá bydlet, žít a pracovat na nějakém pěkném místě i jinak, než jako pošťák.

hochu jestlises neuměl dobře narodit tak to se jediněmusíš šikovně provdat za někoho z vládnoucí třídy a bude ti hej  8) můžeš pak klidně dělat výkoného vícenáměstka na nějakým ministerstvu nebo co a přitom budeš mít spoustu času na fb a foss nebo co vy vtěch it doupatech pořád děláte 8)  8)

104
Vývoj / Re:Proč je Java pořád tak populární?
« kdy: 23. 04. 2017, 18:59:30 »
V tomto prispevku vysvetlim OP, preco Java este zije. Bude to dlhy prispevok, ale o to zaujimavejsi.

Na uvod male odlahcenie v p................
..........................................
............................
.................
......

TL;DR  8)

105
To bych šel radši na bohoslužbu jehovistů nebo předváděčku nerezových hrnců od Horsta Fuchse.

Mě se tam nechce, já tam asi netrefím veřejnou dopravou v tý Praze, ale vidina, že dostanu nějaký dárek od nich mě tam táhne.

Tak tohle je přesně cílová skupina Microsoftu – člověk, který si sám neumí ani dojít na záchod, ale ideálně aby měl nějaké rozhodovací pravomoci a mohl rozhazovat peníze daňových poplatníků nebo nějaké větší firmy.

Co proboha čekáš, že dostaneš za úžasný dárek? MS dává „dárky“ až když jim domluvíš nějakou zakázku – třeba nákup spousty zbytečných licencí pro státní správu.

hochu jenjestli to nebude ještě horší  8) 8)

https://www.online-slovnik.cz/?ignore-diacritic=1&match-type=start&translate-type=cz-en&word=prezentovat

https://www.online-slovnik.cz/?word=d%C3%A1rek&x=0&y=0&translate-type=cz-en&match-type=start&ignore-diacritic=1

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14