Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - semestralka

Stran: 1 ... 12 13 [14]
196
Odkladiště / Re:Sociální sítě - dotazník
« kdy: 12. 01. 2015, 01:27:21 »
Ahoj,
Máš tam i moje odpovědi. ;-)
Jinak souhlasím s předřečníky, vylepšit by se tam dalo leccos od hodně důležitých věcí až po úplné drobnosti, které sice mohou mít vliv na naměřené výsledky, ale jen tak malý, že se někdy ani nemusí vyplatit je odstraňovat. Mohl bys kdyžtak trochu víc rozvést, jak ten dotazník plánuješ použít? Abychom tě tu zbytečně nezahltili a pomohli ti zlepšit hlavně to, co je pro daný případ opravdu důležité... :-) (Je rozdíl, jestli na tom stavíš esej na výšce na psychologii, semestrálku na střední nebo to má sloužit jako zajímavý doplněk tvojí přednášky v informatice.. :-))

Petra

PS.
Koukám, že už to přeformulováváš, to je dobře. Nové znění je určitě lepší, jenom ti tam ve slově vyšší vypadlo jedno š. Jestli tu otázku pilovat ještě dál je vždycky otázka.. Člověk by s tím mohl trávit dny a týdny.. :-D Je otázka, jak moc dokonalé otázky potřebuješ..

máš to tam kotě  8)

197
řeknu ti to takle hochu zrovna koncem příštího semestru budu potřebovat někoho kdo rozumí hmtl a php a možná ještě pythonu takže bys u mě mohl dostat slušnou brigádu řekněme 200Kč/hod???  8)

198
Odkladiště / Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« kdy: 12. 01. 2015, 01:13:22 »
Vážení, jděte do toho, tohle je luxusní příležitost. Stačí chlapcovi donést flešku s random kusem c++, sebrat prachy (pokud tedy vůbec nějaké přinese, tohle je jediná slabina plánu) a zmizet. A pokud by náhodou trval na předvedení funkčnosti, tak ho vždycky můžete zbít.  8)Vážení, jděte do toho, tohle je luxusní příležitost. Stačí chlapcovi donést flešku s random kusem c++, sebrat prachy (pokud tedy vůbec nějaké přinese, tohle je jediná slabina plánu) a zmizet. A pokud by náhodou trval na předvedení funkčnosti, tak ho vždycky můžete zbít. Doporučuji schůzku domluvit v tmavé uličce.  8)
už mám gorilu navíc můžeš jít sedět za organizování zločinu  8)

*********************************

noef, ale vzdyt presne to na VS je.
Osobne si myslim, ze se zbytecne moc vyzaduje titul z VS. Vetsinou zamestnavatel chce prave "delniky" a ti se maji zaucovat na stredni skole - coz IMO nyni nefunguje.

Toto je zajímavý postřeh. Dnes "dělníky" (cvičené opice) produkuje bakalářské studium (pokud mají vůbec nějaké). Nevím jak teď, ale za nás nestála informatika na SŠ za nic. U nás (ve firmě) si lidi (do)vzděláváme po VŠ sami, pokud ovšem už mají nějaký solidní základ.

fotřík na to řekl tohle:ajťák bez VŠ je jako dělník bez lopaty a ajťák s vejškou je jako dělník s lopatou  8)
prostě jen do rukou dostaneš nástroj který ti zaplatili druhý abysi pro ně pak mohl makat. Navíc jim teda ještě něco dlužíš za lopatu 8)

Stran: 1 ... 12 13 [14]