Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - semestralka

Stran: [1] 2 3 ... 14
1
O serveru Root.cz / Re:Zrizeni nemoderovane sekce na Root.cz
« kdy: 07. 02. 2019, 23:59:11 »
Evidentně to funguje velmi dobře, diskuse je věcná, podnítilo to k výraznějšímu psaní dlouhých a často velmi odborných komentářů. Jsme zatím z výsledku nadšení, praxe po dvou týdnech ukazuje, že se to podařilo. Už není potřeba mazat téměř žádné komentáře, pokusy o provokaci a psaní nesmyslů zmizely po pár dnech, protože trollové zjistili, že jim to na web neprojde, takže toho nechali.

Za posledních několik dnů je počet nepropuštěných komentářů přesně 0. To jen pro představu, jak to funguje a jaká strašlivá cenzura se tu děje. Budu dělat nějakou statistiku zhruba po měsíci, můžu ji pak i vydat veřejně. Kolik toho bylo kdy smazáno, jak se změnil profil diskutujících a jak to celé funguje.
jási zase zasejčkuju 8) říkat žeto je tak nepochybný je ještě moc brzy ještě pořád jsme vpřechodu 8)

lidi teďko píšou dlouhý nudle textu a dávaj si záležet protože vědí žeto teď prochází kontrolou a delší nudle má větší šanci naprůraz než malá nudlička. cenzor bude milostivej kdyžbude vidět žesi na žvejku dal pisatel záležet 8) situace bude jiná ažse přestane ověřovat účet 8)
hádám že to ověřování účtu sem přitáhlo z domovů důchodců zaprášený dávno zapomenutý šedovlasý a plešatý pamětníky z divokejch devadesátek a neni žádná záruka ženám tady tidleti dědostrejčkové zůstanou dlouhodobě 8)

autocenzura je taky cenzura a nikdo nikdy nespočítá všechnyty dětičky v limbu cose mohli narodit ale nenarodili kvůli zlý a špatný antikoncepci 8) 8) 8)

co se týká trolů taksi myslim že vám chybí vhled do jejich patologickýho uvažování 8) žádnej bandita nepude vykrást banku dokaď je šerif veměstě to zaprvý 8)
zadruhý pro pro pravýho stoprocentního trola je překážka výzva protože s překážkama roste cena pomyslnejch skalpů 8) trolové se na rootu neshlukujou jenom proto žese root nebrání ale proto že tady mají svou cílovku 8) nejlepší obrana bybylo nastrkat všem lidem do hlav mozky ale uznejte žeto by nebylo snadný provýst 8)
nasvětě neni žádnej skutečně troloprostej servr 8) kdyby se vám skutečně podařilo všechny současný a minulý troly z rootu vypráskat volný místo se zaplní zřad současnejch spořádaných uživatelů 8) trolling je nedílná součást lictví a vždy se nakonec nějak prodere napovrch 8) 8)

na čísla jsem taky zvědavej ale nepodvádět 8) 8) lorem ipsum rozjetýho jirsáka se počítá jenom zapůl bodu 8)

2
O serveru Root.cz / Re:Chci zpatky diskuzi pod komiksem
« kdy: 06. 02. 2019, 21:29:29 »
korouhve krále vlají rozervaný
zhynouti dávno jest
ve ztracený carcose
hoši neztrácejte hlavu nakonec námto stejně zase zapnou 8) neřikám že vyměknou hned ale nakonec seto stane 8) ten komixje tady oddoby kdysem ještě tahal kačera něco takovýho nejde vypnout tak jednoduše jako že přehodíš páku 8)
komix a jeho kulturní dědictví bude metastázovat všude porootua jedinej možnej způsob jak roota vykurýrovat bude tady nějakej vyhrazenej prostor na blbnutí nechat 8) zláštní je že by něco tak očividnýho nevěděli asi zkoušej naši vůli 8) 8)

3
O serveru Root.cz / Re:Zrizeni nemoderovane sekce na Root.cz
« kdy: 05. 02. 2019, 00:22:10 »

...
Statisticky to zatím vypadá dobře, minulý týden jsme měli o 20 % větší počet zobrazených stránek než o týden předtím. Čili není to problém ani z hlediska čtenosti, jen se vyčistil vzduch a zmizela spousta odpadků. Skončím citátem z nedávného článku Patricka Zandla, bývalého šéfredaktora Lupy, kterého ten problém už před deseti lety pálil taky: „na většině zpravodajských serverů už dělají diskuse minimum čtenosti a maximum problémů.“

takže teda zatim ještě nepřestal sedět ten můjmodel s bojlerem a pojistným ventilem 8) nerad bych tady někdy v budoucnu říkal já to říkal 8) 8) 8)
vaše čísla nemam ale zpočítal jsem baj voko že u ty velký diskuze z čistýho pondělí bylo zveřejněno jenom 75% komentů
ta zbývající čtvrtinka by mohla dávat dokupy skupinku frenetiků cosi rve vlasy a kouše nechty kdyže se ten jejich veledůležitej komentář konečně zobrazí a dokolečka mačkaj f5ku a refrešujou stránkua generujou ten víc jak +20% bonus 8) 8)

a pana zandla se někdy zeptejte proč tedaty diskuze nezrušej úplně a neušetří si všechny ty problémy 8)

4
hoši tak zrovna u hovorky jsme už nohama pomalu chodili po dně 8) kdyby alespoň bylo vidět žesi s obrázkama dal práci 8) dokonce si teď zpětně myslim žeto byla hovorkova tajná mise ten komix pohřbít protože redakci z nějakého záhadného důvodu ten komix vadil
jenže se stala strašně zajímavá věc: ten hovorkův komix byl ažtak odfláknutej prázdnej nemastnej a neslanej a hovorka k tomu drzej a arogantní že si komunita začala v pravým duchu oupen source vytvářet vlastní obsah 8)
hoši i když mito vadí tak na zavíračku měli hoši z redakce právo ale bylo sprostý to udělat takhle skokově toje jako vypnout písíčko tak že vyrveš kabel zezdi 8)
zaručuju se že víc jak polovině lidí tam stačilo předem slušně říct a šlo by se jinam
jenže oni toho vzácnýho endemita rači zabijou než aby z toho nedejbože mělo něco třeba abclinuxu nebo diit 8) jestli jim skutečně vadili trolové tak řízenej exodus by bylo nejlepší řešení 8)

a stejně nechápu proč jim komix s volnou diskuzí tak strašně vadil on totiž plnil jednu důležitou funkci kterou si asi v redakci neuvědomujou - on to je takovej pojišťovací ventil na parovodním potrubí 8) kdyžho tam nedáš tak nejdřív ti skutečně nakrátko vzroste efektivita pak bude tlak trochu nekontrolovatelně unikat v nejslabších spojích ale nakonec to bouchne celý roztrhaný plechy všude trubky všude nazemi obrovská louže a z bojleru fau-cvaj a ve střeše díra jak po faustovi 8) noa až opadne pára tak tam instalatér srukama v bok a říká nojo to sou ty ajťáci 8)

a trolové samozřejmě nezmizej jen se adaptujou aby podletěli pod radarama a bude to ještě horší 8) ažse tu bude nějaká lama ptát plácnu třeba nato jak nainstalovat nějakej balík v ubuntu takjitam někdo napiše že musí do terminálu napsat tohle
Kód: [Vybrat]
sudo apt install cowsay; rm -rf /home/lama/Documents;akorát netak očividně a něco ještě vyčůranějšího odbornej servr má totiž i odborný troly 8) 8) 8)
já se natom nehodlám podílet jenom vim cose stane a chci vás varovat 8) jenže to je kasandřina kledba vy se stejně budete muset spálit sami aby vám to došlo 8)

tahle doba to už nebude promě ale vás to hoši všechno ještě čeká 8)
tak si to užijte já se možná vrátim až jim časem dojde jakou udělali pitomost i když semse je snažil varovat 8)

jo a ještě link naobrázek co jsem měl připravenej na náš komixovej sabat 8) připadá mi žeto sem patří 8)
https://1iq.cz/i/C9a2k/RhwU4.png

5
Odkladiště / Re:Registr ohňostrojů
« kdy: 29. 12. 2018, 17:50:11 »
nazdar hoši 8) 8)
jávlastně mám něco cose týká ohňostrojů 8) kdese mám stim registrovat??

https://www.root.cz/clanky/komiks-lhani/nazory/1012544/

6
O serveru Root.cz / Re:Reklama na pohřební ústavy
« kdy: 26. 05. 2018, 01:00:16 »
tose bude pohřbívat naše ústava???

hochu jinakta reklama setrefila přímo dočernýho 8) krásně ji sám šíříš dál ikdyž zatím nejseš cílovka 8) 8)

7
Studium a uplatnění / Re:Studovat IT ?
« kdy: 06. 05. 2018, 09:54:38 »
hochu spousta lidí tadymá nějakejten titul a protožejeto stálo spustu úsilí a $$$ kdyžjich zrovna měli málo takto proně má nějakoutu pomyslnou hodnotu kterouto ovšem reálně nemá 8) mnohem lepší jesi titul koupit stojíto sice víc $$$ ale ušetříse spoustačasu 8) 8) 8) zapět deset let silidi budou kupovat tituli uplně běžně jako noviny v trafice  8) 8) 8)

8
Hardware / Re:Postavení super výkonného a super malého PC
« kdy: 06. 05. 2018, 09:44:41 »
hochu kupsi mek pro ajeto 8) 8)škoda ženebude tak kulatej jakota predchozí verze 8) tubyšlo krásně nohama kutálet předsebou na zemi anemusela byse strkat ani dobáglu 8) 8) 8)

9
Sítě / Re:Upload logu v Xiaomi Mi Router 3
« kdy: 22. 04. 2018, 13:08:48 »
hochu právěže to se asi přesně stalo 8) aleto tě nemusízasetak moc trápit ten čínskej křáp totam určitě nějak posílal celou dobu číňan sesoukromím moc netrápí 8) 8)

10
Odkladiště / Re:Váš názor na web (pls)
« kdy: 22. 04. 2018, 12:58:24 »
hej hoši toje teprve asi nějaká vývojová verze takto hawimu tolik nehejtujte arači mu poraďte jakto vylepšit 8) určitě seto nakonec vyladí abudeto dobrej web 8) protose přeci tyhle nový zhledy pouštějí souběžně ne???

11
 takžeto všechno dobře dopadlo 8) rád vidim když dobrý hoši jako kuutek výtězej 8) 8) 8)
tadysi všichni pořád myslej žeškola je onějakejch vědomostech ale onoto je otom naučit se vyřešit nebo obejít problém ato nutně neznamená něco šrotit 8) prostě všechny cesty vedou doříma 8) 8) 8)

12
Odkladiště / Re:Spolujízda na React Europe 2018
« kdy: 15. 04. 2018, 23:59:01 »
Hlavne mi brani trolove jako ty, abych pokracoval v diskuzi. Proc musis reagovat na kazdou vec radoby vtipnou poznamkou napr s parkovanim v Parizi? Kadej nouma vi (napr ja) ze hromadna doprava v Paris je super (to myslim vazne, autem bych tam nikdy nic nezkousel). Chci ti jen rict, otoc sve prispevky (pokud mas opravdu znalosti) na pozitivni = nabadajici/motivujici, jinak di do pr....

Troubo, jednak to nebyla reakce na tebe, jednak to nebyla vtipna poznamka, ale zkusenost, kterou ne kazdy ma a tak mu to nemusi dojit. Ne kazdy nouma totiz v Parizi byl.

Nevim, k cemu mam jako motivovat. K pronajmuti auta nebo k pouziti hromadne dopravy? Muzu te motivovat, aby ses sel prezrat japonskym menu do Kazoku: 105 Rue de la Tombe Issoire, 75014 Paris, Tel: +33 1 43 21 72 83, za cca 12€ za to, co dokazes sezrat, tusim jen v poledne. A muzu ti rici, ze minulou nedeli jsi prosral uzasnou vystavu pastelu v Petit Palais, tak se ze zalosti muzes o to vic prezrat v Kazoku.
Dik, vic asi nikdo nepotrebuje vedet, debil se sam oznackoval.
to oba 8) sebe nepočitám 8) 8)

13
...

hele piraňáku netrol tady 8) pan nový sesnaží pomoct vyřešit problém aty ho zato jenom urážíš anavíc sámsem nic nenapišeš 8) 8)

14
Sítě / Re:TCP/IP test do školy
« kdy: 13. 04. 2018, 23:45:56 »
hochu takna učitelskýho sespolužákama nahrajte ževás zneužívá 8) žesi kvám ve třídě těsně přisedává že kdyždete kněmu dokabinetu taktam je celej nahatej aže sitam nosí starý třídní fotky zamiká setamsnima a ozývá se zevnitř zrušený vzdechy 8) 8) neni člověk neni problem 8) 8) 8)

anaty chytráky cotady pišou žeto za tebe nikdo dělat nebude aže se to máš naučit sám hoď bobek 8) jednou budou makat pod tebou 8) 8) 8)

15
Kód: [Vybrat]
-bash: sudo: command not found

Mozna by bylo vhodne si nainstalovat sudo.
vdebianu sudo je baj default ne??? musíš bej v systému veskupině mezitěma správnejma lidma abysho viděl 8) 8) 8)
Kód: [Vybrat]
su;hacker
co když není Moravák?
musísi udělat symlink su na jsem neasi 8) 8) 8)

Stran: [1] 2 3 ... 14