Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Patrik Chrz

Stran: 1 [2]
16
O serveru Root.cz / Článek o uživatelském rozhraní
« kdy: 29. 09. 2010, 19:50:16 »
Není to tak dávno - pár týdnů maximálně, co jsem na Rootu četl článek o tom, jak dělat uživatelské rozhraní (např. tam byl obrázek kde byl dvakrát "stejné" přihlašovací okno, jednou dle "Iťáků" a podruhé dle běžného uživatele), ale nějak už to nemůžu najít. Poradíte?

17
Software / Program na učení slovíček
« kdy: 29. 08. 2010, 22:52:48 »
Už jsem zde dostal radu, ale po určité době jsem učení vzdal, nyní bych se k tomu rád vrátil. Ani už nevím, jestli jsem následující problém dříve vyřešil, každopádně nyní bych se mu rád vyhl.
Příklad: mám dvojici slovíček - čj/šj
amable - milý, milá, příjemný, příjemná, laskavý, laskavá
pokud budu překládat z ČJ do ŠJ, tak je to jasné, na celý výraz "milý až laskavá" dám "amable". Ale co obráceně? Když se mi objeví amable a dám jen "milý", dostanu hlášku, že je to chybně. Poradí někdo program, kde se tento problém nevyskytuje? Zkoušel jsem Kwordquiz a parley a obojí to dělá. Možná jen zadávám chybně slovíčka do databáze, třeba stačí místo čárky nějaký jiný oddělovací znak. Poradí někdo?

Stran: 1 [2]