856
Windows a jiné systémy / Re:Má Linux nějakou vychytávku, která není ve Windows?
« kdy: 12. 01. 2017, 18:32:04 »
Windows mají Laela Blábola.
A tak je to dobře...
A tak je to dobře...
Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.
@ Unknown
A co by nás asi tak mohlo spojit, když opravdu o něco půjde? Když křesťanský základ kultury ne. Patriotismus ne. Tak co tedy?
2. Nemohla by ta výše jmenovaná zhovadilost přestat vyskakovat, když už jsem ji jednou zavřel?
DIY:Kód: [Vybrat]Áno ja viem, nabudúce zas bude nejaký iný "obšťastňovák".root.cz##.related-texts-moving-layer
Tak ale keď sa ti nepozdáva takéto pragmatické riešenie, tak sa asi načakáš.
... nebo nás jen pozorují bez zájmu o kontakt.
Nenapadá mne jediný důvod, proč by měli mít zájem o kontakt s námi.
Tak me ano. Rekneme, ze by meli technologii, ktera by je vylozila kdekoliv na Zemi, kde by potrebovali. A rekneme, ze by meli naturu, jako homo sapiens. Tak by si sem chodili na lov lidi a zvirat, rabovat, chytat otroky na odvoz na jejich planetu, nechat si od zotrocenych lidi tezit suroviny, eventualne by sem mohli outsourcovat vyroby sve obdoby iPodu a Adidas... A v tom vsem by jim vydatne pomohlo mnoho mistnich kolaborantu.
, leda tak.... nebo nás jen pozorují bez zájmu o kontakt.
Existuje, například mravenci. Jinak inteligentní život může být i samo Slunce. Nevíme jaké informační procesy v něm probíhají.
Když člověk řekne život, tak tím automaticky, pod čarou, myslí něco, jako je on. A ne kus žhavého šutru.
To že něco umí sofistikovaně reagovat neznamená, že je to život. Do počítače taky můžete dát neuronovou síť a něco ji naučit - a život to nebude, ani kdyby byla v konečném důsledku schopnější než člověk.
Ahoj, existuje ve vesmíru inteligentní život?
Havlova občanská společnost je mix fašismu s komunismem. Vláda jedné strany, nahrazená vládou elit, které se samy vyberou ze svého středu, slovy klasika :-))) Kdo zaujme Havlovo místo v této zpravodajské hře, nebyla volba Havla, ale tajných služeb. Kdyby jeho činnost ignorovali, nestal by se slavný. Vybrali ho podle jeho levicové ideologie a povahových vlastností, paradoxně hlavně podle těch dobrých. Sám nevěděl jaké s ním mají plány.
Charta 77 byla s největší pravděpodobností financována CIA a KGB obdobně. Pro kontrolu opozice ji potřebovaly obě služby, i StB.
Kurvy zasrany, socialismus nam rozvraceli!
Oni ho až tak nerozvraceli, pomáhali ho udržovat až do dnešních dní. ...

...
A o tom jak čeští chartisté nakupovali v Tuzexu moc hezky vypráví Wolf, skutečný disident a skutečně trestaný, na rozdíl od Havla, který si do vězení nechal posílat americké cigarety
Čaute,
bojuju s aktuální verzí Thunaru, který je mj. přítomen i v aktuální LTS verzi Xubuntu 16.04. Obsahuje brutální bug - náhodný častý segfault při přejmenování souborů, a možná i dalších operacích. https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/thunar/+bug/1512120
...
... Kdo myslíte, že organizuje tu muslimskou invazi do Evropy.
Ještírci.
A zahrádkáři.
Neměl bys už překabátit svazáku? Váš režim se hroutí.

... Kdo myslíte, že organizuje tu muslimskou invazi do Evropy.