Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - smonty

Stran: 1 2 [3]
31
Vývoj / Re:Které jazyky pro freelancera?
« kdy: 19. 06. 2013, 12:13:18 »
Zatím zvažuju naučit se Javu a PHP. Ale kterému dát přednost?

... malých kšeftíků ... takže ani žádné velké projekty

Javu neber. Java je na hlavně velký projekty (tak určitě, i na ty malý) a hlavně to není java ale je to Spring, JBoss technologie, aplikační servery, věci samotné javy ee. V C# jsem nenapsal ani řádek ale tipuju že tam to bude podobné. Ber PHP a nebo se nauč ruby on rails.

32
Vývoj / Re:Propast mezi nápadem a uvedením do praxe.
« kdy: 16. 06. 2013, 20:51:03 »
Nech to plavat, nestoji to za nic.

to bych do tebe Lenine neřekl. otázka je zda-li je tazatel student a zkouší nějaký startup. mě jsi něco podobného radil. putovala tu diskuze jestli IBM jo/ne a ty radíš jít do startupu :D :)

33
Bazar / Re:Shanim starsi desku s CPU, idealni i s RAM
« kdy: 11. 06. 2013, 17:55:31 »
ahoj, dej sem email :)

34
Odkladiště / Re:Práce v IBM
« kdy: 06. 06. 2013, 10:28:00 »
Na start by som to urcite skusil... vela veci sa tam naucis...
Kdyz se chces opravdu neco naucit tak jdi do startupu. Ve velky korporaci se naucis jenom drzet hubu a delat co nejpomaleji to co po tobe chce sef a hlavne nic nezkazit.

Poslední rok se kolem startupu motám a neni to takový terno jak říkali. Navíc chci dělat IT (prgání, Linux, databáze etc...) a trochu prohlubovat znalosti a skills a né se votravovat s lidma že práce není hotová, otázky jak projekt prodat, "marketing". Startupy kolem kterých jsem se motal samozřejmě shořely. Mám tuny postřehů a pohledů jak příště dělat věci jinak... -ALE- trochu jsem pohnojil studia a jestli budu bc. (v IT oboru samozř.) tak leda v 26-27 lety. A to je věk aby se z fracka stal odborník... Proto musím nějak pořádně startovat IT kariéru :) navíc nějaký dukáty se hodí.

A IBM: problem je v tom ze me znalosti z databazí jsou nic moc plus trochu umim pl/sql. S linuxem jsem na tom lip, bash etc... přemýšlím že bych šel do certifikace Linux professional institute. Jinak drtivou věčinu času trávím v nějakým kódu a furt prgám. Já bych se v IBM nedostal ani na L1. Musím spíš přemýšlet do sebe dostat znalosti abych byl na úrovni L2-3.

(s RedHatem momentálně jednám, tam bych chtěl :) )

35
Odkladiště / Re:Práce v IBM
« kdy: 04. 06. 2013, 20:17:25 »
Všichni zkušení admini utíkají pryč. Vedení omezuje přesčasy, nezvyšuje platy, nedává prémie, ruší školení. Dokonce i Indové, Bulhaři a Rumuni odjíždějí pryč!

Pokud máte možnost jít kamkoli jinam, neváhejte.  Zůstávají jen zoufalci.

zrovna jsem se chtel zeptat. studuji na VS IT a přemyslel jsem že bych sel do IBM student intership university nebo jak se to jmenuje abych zacal startovat svoji IT karieru. takze mam startovat u jine spolecnosti rikate? taky jsem slysel že je v IBM spousta smernic a narizeni... na jeden email mi po mesici odpovedely dve pani. takze nebrat? diky :)

Stran: 1 2 [3]