Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - ZAJDAN

Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 139
571
Server / Re:VMware - možnost blokace portů na hypervizoru
« kdy: 27. 07. 2018, 13:00:54 »
samozrejme))
mas moznost nastavit vlan settings, a kdyz tak jeste presmerovat port na napriklad pfsense (kde si nastavis jak chces vse)
Dokáže to i pokud ma Guest network inteface v modu Bridge?
Protože ten je pravděpodobně použit. Guest má IP z lokálního subnetu jako ostatní fyzické stanice v síti.

572
Server / VMware - možnost blokace portů na hypervizoru
« kdy: 27. 07. 2018, 12:29:42 »
Ahoj...
nepoužívám VMware, ale jsem v situaci kdy bych potřeboval ověřit, zda je možné aby hypervizor filtroval porty pro jeho běžící virtuály?

díky

573
O serveru Root.cz / Re:Reklamy
« kdy: 26. 07. 2018, 14:51:47 »
Už ho mám dávno... oni na to upozorňují lidi proto, že se pak redakce hrozně diví, že čím dál tím víc čtenářů blokuje reklamu.  ::) Jinak sorry, že tě tady obtěžujem stížnostma, ale tyhle šarlatáni a podvodníci mě prostě serou z principu, takovéhle "podnikání" je potřeba vymýtit.
souhlasím , přesně tak!

574
Automatom. Jediny vyskyt v celom adresari je v tom html a je to presne ten fragment, ktory som poslal :-(
zkousel jsi v Browseru inspekci a v konzole tu metodu zavolat:
window.vucInit(document);

aby slo videt co to vrátí

575
O serveru Root.cz / Re:Reklamy
« kdy: 26. 07. 2018, 13:56:23 »
Nainstalujte si adblock a prestante prudit furt. Je to tak tezky?
to je jako na diry v silnicich si koupit terenni auto :_)

576
/dev/null / Re:Co pit pri praci?
« kdy: 26. 07. 2018, 12:45:25 »
chtěl jsem se bavit o rozložení webu ebankingu o ergonomii a designu
protože to byla KomerčníBanka, tak mi to vlákno admin Krčmář zamčel. Prej to není nic o IT!

Tady je diskuze jak na mimibazaru a ja žasnu, že admin krčma nečiní nic!

:_) jóoooo sorošovci jen co se hodí

577
Sítě / Re:Skrytí portů
« kdy: 26. 07. 2018, 12:27:02 »
kluku! taková věc neexistuje

578
O serveru Root.cz / Reklamy
« kdy: 26. 07. 2018, 12:25:07 »
onehdá to byl ježíš a teď zase toto...
já měl za to, že root(IInfo) ovládají sorošovci co nemají problém s penězi a ono se ukazuje, že naopak chudáci co sem plácnou i takovéto ubohosti:
https://www.sugar-stabilizer.com/1099356.html?t=1&Network=Content&kw=&ad=284324723748&SiteTarget=f0a90664ea7a44b2.anonymous.google

579
a hledas ten nazev jen okem nebo pomocí automatu ctrl+F ?
pokud to nenajde ani automat zkusil bych prokunovat celej adresar:
grep -Ril " vucInit" /adresar

zkousel jsi tu metodu v Inspekci manualne zavolat? zda se uspesne provede?
pokud neprovede a ani se to nikde nenajde jako retezec, tak to asi nekdo zapomel smazat v tom danem jsku

580
Vývoj / Re:WEB (PHP) úvaha nad strukturou volání
« kdy: 25. 07. 2018, 12:59:49 »
Zkuste se podívat jak je to řešeno v Ruby on Rails...i jako laik si dovolím říct, že je to nejlepší přístup.

581
Studium a uplatnění / Re:Teambuildingy - máte, chodíte?
« kdy: 25. 07. 2018, 10:27:58 »
Teambuildingy mame, totalne je ignoruju. Pokud je nekdo cely den v praci 5 dni v tydnu a pak ma jeste potrebu s kolegy travit volny cas, pak bude nema zadny osobni zivot, nebo je to naprosty idiot.
presne tak! ja bych na takove akce chodil jen kdyz by tam byli sekretarky rajdy davajky :_)

582
Sítě / Re:VLANa na LAN kartě
« kdy: 24. 07. 2018, 10:14:58 »
PROTOZE TO JE ZAKLAD VLAN, paneboze....kdyz neco zkousim, tak si nejdriv k tomu prectu nejakou teorii abych vedel aspon vzdalene co delam.
Moje zkušenost je taková, že hodně často čtu a stejně se ty podstatné informace nedozvím, protože to všechno píšou neobyčejní lidé(silně pokročilý), kteří přmýšlí úplně jinak! a nedochází jim, že to co oni považují za logické potřebuje začátečník objasnit  a to důkladně. Psát manuály je opravdu umění a za 15 let již vím, že z 10 knih bude opravdu kvalitní jen 1na !

583
Server / GeoIP na Apache před kterým stojí Nginx proxy
« kdy: 11. 07. 2018, 13:44:04 »
Zdar čolci,
není mi uplně jasné, zda se k Apachi dostanou lokalizované IP návštěvníků, když před ním stojí Nginx proxy.
Služby jako netstats, matamo, piwik, které by na weby běžící na apachi mohli být nasazeny, tak zda by získali potřebné informace.
Díky za objasnění pokud někdo ví.

584
Vývoj / Re:Který PHP framework je perspektivní
« kdy: 11. 07. 2018, 10:47:19 »
Omlouvám se, že vybočím od tématu PHP, ale vybírat framework je skoro jako vybírat jazyk jako takový.
Já osobně bych doporučil RubyOnRails, pokud jde tedy o weby a věci tomu příbuzné.

585
ja jsem velmi spokojen s:
Kwrite a Kate

Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 139