Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - RadimHanzal

Stran: [1]
1
Moc všem děkuju za podnětnou diskuzi. Samozřejmě proběhly pokusy vše počítat svépomocí, najímat si na to lidi, ale došlo to do bodu, kdy samy už na to nemáme čas (dost času právě sežere už jen dát dohromady relevantní data a podklady pro samotné plánování) a tak se nabízí, zda peníze za někoho, kdo trasy řeší a ne třeba úplně optimálně, nedat za aplikaci, která navíc zvládne ušetřit náklady na pohonné hmoty. Překvapilo mě tedy, že aplikace dle vás nedokážou efektivně rešit dopravní situaci. S Wazem máme mimochodem negativní zkušenost z pohledu vymýšlení absurdních tras po rozbitých cestách apod. Ještě si najdu čas na prostudování zaslaných odkazů a sednu si nad to znovu s kolegy.
Ještě jednou děkuji všem za zamyšlení!

2
Zdravím vespolek. Pro naši službu aktuálně řeším, jak zefetivnit dopravu (distribuujeme zboží, ale také řešíme opravy - svoz do servisu a cesty na letiště). V nejužším výběru mám Plantour (https://www.digitech.cz/) a od kolegů mám doporučení na aplikaci Tasha (https://solvertech.cz/produkty/tasha/). Nějaké zkušenosti nebo tipy, prosím? Předem díky!

Stran: [1]