Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Walda2000

Stran: [1]
1
Server / Re:Webhosting pro nenáročnou stránku
« kdy: 13. 06. 2021, 21:10:29 »
Za mě WEDOS - pro nenáročnou stránku zcela dostačující.  Osobně jsem narazil na limit PHP procesů, avšak v tomto případě se už nejednalo o jednoduchou stránku s minimální návštěvností, ale spíš malý DB systém a holt některé dotazy trvaly déle.

2
Hardware / Re:Doporučte stolní multimetr
« kdy: 20. 03. 2021, 11:33:32 »
Na popisované činnosti Ti bude bohatě stačit jakýkoliv multimetr v ceně od 500 výše. Osobně mám elektroniku jako koníčka a pokud mohu doporučit vybavení, tak bych místo multimetru za 6k zauvažoval na nějakým použitelným osciloskopem. To už je však minimálně dvojnásobek (např. Rigol DS1054Z).

3
Sítě / Re:Mikrotik a OpenVPN?
« kdy: 01. 11. 2020, 20:40:04 »
Ověřené a funkční:

1/ UPC modem v režimu bridge - máš pak IPv4 adresu a pomoci např. afraid.org a DynDNS se na ni můžeš připojovat

2/ za UPC modemem vlastní router s OpenWRT a OpenVPN serverem. Spokojenost s TP-Link Archer C7 (na něm běží DynDNS služba)

Tohle je spíš na domácí použití, než na enterprise, ne?

Z popisu OP to chápu tak, ze jde o firmu, a ty mají zpravidla statiky..


Firma může být i o jednom člověku. Mám mezi zákazníky několik takových (realitky, správa budov aj..) a tam je to stejné jako doma - pronajatá jedna kancelář, internet od toho, kdo se na místě dostupný, pár notebooků, NAS, sdílená tiskárna a někdy i WS server na sdílené adresáře. U těchto zákazníků používám jen MT, tedy variantu "a".

A požadavek na vzdálený přístup na NAS nebo shares je častý.


Stran: [1]