Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - palko02

Stran: [1]
1
Hledám práci / Stáž, spolupráce
« kdy: 03. 11. 2020, 09:33:25 »
Dobrý den,
už nějakou dobu programuji v html css, js a ještě něco málo v C. Chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo nehledá nějakou výpomoc? Jde mi čistě jenom o zkušenosti. Klidně i zadarmo.
Za každou nabídku budu rád

2
Studium a uplatnění / Re:FEKT x FIT VUT
« kdy: 30. 10. 2020, 13:07:54 »
Zhruba před deseti lety jsem dokončil FEL ČVUT, v době, kdy vznikala nová fakulta informatiky.

V každém případě studium na vysoké škole není o známkách, které máte na střední škole. Je o tom, čím se chcete v budoucnu zabývat. Pokud váz zajímá programování, jděte na FIT. Pokud spíše elektronika jděte na FEKT.

Programování rozhodně není html, css nebo js. V případech obou fakult počítejte spíše s jazykem C/C++, Java a podobně. A samozřejmě také s hromadou učení jako třeba Teorie grafů (https://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_graf%C5%AF), Gramatiky a překladače (https://cs.wikipedia.org/wiki/Form%C3%A1ln%C3%AD_gramatika), Algrotimizace, ...

Na rovinu říkám, pokud chcete pouze titul, jděte na jednodušší školu.


Nene, nejde mi pouze o titul, chci prostě se fakt naučit hodně věcí, jsem snaživý člověk a musím si věřit. Nejdu si pro titul, jdu si pro obrovskou specializaci a za to bych chtěl za odměnu dobrý job.

3
Studium a uplatnění / Re:FEKT x FIT VUT
« kdy: 30. 10. 2020, 13:06:44 »
Nene, nejde mi pouze o titul, chci prostě se fakt naučit hodně věcí, jsem snaživý člověk a musím si věřit. Nejdu si pro titul, jdu si pro obrovskou specializaci a za to bych chtěl za odměnu dobrý job.

4
Studium a uplatnění / FEKT nebo FIT VUT?
« kdy: 30. 10. 2020, 12:21:47 »
Zdravím,
jsem v posledním ročníku na gymplu a rozhoduji se co s výškou a mám dvě možnosti, ale za Boha se nemohu rozhodnout, ke které se mám přiklonit. Něco o mě: na matematiku máme nejpřísnější učitelku na škole takže na vysvědčení mám 2 nebo 3, je někdy na mě moc hrr a já to sice pochopím, ale někdy mi to trvá delší dobu a to už je většinou po písemce.

Z fyziky jsem míval vždycky jedničky a bavily mě obvody a elektronika. Z informatiky taky s přehledem jedničky s prstem v nose (html,css,javascript). Dokonce mám i semináře z těchto tří předmětů a známky: M-3,F-2,IT-1.

A k otázce, nemohu se rozhodnout jestli mám jít na FIT VUT obor Informační technologie nebo na FEKT VUT obor Elektronika a komunikační technologie.

Jak to vidíte vy? Za každý názor budu velmi rád

Stran: [1]