Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Film Shooter

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Re:VUT FEKT Informační bezpečnost
« kdy: 16. 06. 2020, 12:15:30 »
Studoval jsem TLI na FEKT a měl doc. Burdu v pár předmětech (kryptografie) a byly to jedny z nejlepších hodin v rámci celého studia. Byl jsem na distančním, kde jsme měli zkoušky písemně (nevím jestli u něj vůbec ústní byly) a co si pamatuju, byly to slušné slohovky - vyžadoval jak pochopení problematiky, tak i detaily, když chtěl člověk zkoušku za A. Nevím jak je to teď, končil jsem 2014.

2
Ahoj, nepodařilo se mi vygooglit nějaké ucelené materiály ohledně programování pro MATE desktop, tak se zkusím zeptat tady. Rád bych si doprogramoval nějakou funkcionalitu např. do prohlížeče PDF Atril, ale nevím přesně jak začít - tím nemyslím programování (Cčko dá se říct ovládám), ale spíše nakonfigurování kompletního vývojového prostředí do stavu, kdy si přes Git naklonuju zdrojový adresář např. Atril projektu z Githubu do IDE, projekt sestavím (konfigurace závislostí a parametrů kompilátoru) až po spuštění přeloženého programu (kam se má ukládat přeložený program, s jakými parametry se má spustit atd). Oficiální dev web pro MATE je mrtvý: https://wiki.mate-desktop.org/dev-doc
Díky za rady.

3
Odkladiště / Re:Jak zdrhnout z IT?
« kdy: 27. 08. 2019, 16:15:33 »
Ja nad tim uvazuju uz asi 2 roky, po temer 15ti letech v IT, a konkretne o remeslne profesi sadrokartonare. Nadchlo me to, kdyz jsem si udelal v baraku komplet podhledy sam vcetne stresnich sikmin a stresnich oken a to do stavu, kdy se to libi nejen me, ale dokonce i navstevam. Jinak problem neni se tohle naucit to delat (dostane to do ruky temer kazdy), ale delat to rychle i kvalitne naraz a byt schopny do mesice vmestnat co nejvice zakazek ale zaroven nemit zadne vratky/reklamace - a tohle je podle me umeni a cesta k uspechu a k zakazkam za zajimave penize. Dale to chce mit neco nasetreno ze startu at si clovek muze dovolit koupit dodavku a kvalitni vercajk. O zakazky treba na tohleto ted neni nouze a vzdy neco bude.

Stran: [1]