reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - nemluv_na_me

Stran: [1]
1
/dev/null / Re:Jak se nacenit?
« kdy: 26. 09. 2019, 22:37:14 »
pokud shrnujes piliny do kouta nohama tak je 150Kc/h prehnane, aneb asi bys mel napsat co delas ;-)

Sorry, úplně jsem na to zapomněl. Programuju v reactu a react native, čili webové a mobilní aplikace. :)

2
/dev/null / Jak se nacenit?
« kdy: 26. 09. 2019, 22:12:51 »
Ahoj,

Studuju gympl, jsem bez zkušeností a za chvíli to bude měsíc, co jsem začal spolupracovat s jednou malou českou firmou (cca 10 zaměstnanců). Dohoda je taková, že první měsíc jsem pracoval zadarmo, formou neplacené stáže, jako takové "školení". A od října budu dostávat zaplaceno.
Oni samozřejmě přijdou s nějakou nabídkou peněz, ale nechci se nechat nějak výrazně podcenit. Myslím si, že mám navrch, protože by místo mě museli vzít buď někoho zkušeného a tomu stejně platit víc nebo někoho nezkušeného, ztratili by další měsíc jeho školením a pak by to byl hazard, jestli by za nějaké špatné peníze zůstal. Šéf použil slovní spojení "mini placená stáž", ale nechci zas makat za horší peníze jak v mekáči, když u toho musím přemýšlet a nepracuji rukama.

Kolik si tak můžu říct? Chtěl bych minimálně tak 150/hod, je to adekvátní?

3
Studium a uplatnění / První interview jako student gymnázia
« kdy: 08. 08. 2019, 01:07:40 »
Ahoj všichni,

Dnes se mi ozval jeden pán z menší/středně velké firmy a domluvili jsme se na schůzce, která se uskuteční za 10 dní. Odpovídal na inzerát, kde bylo jasně napsáno, že jsem student, a že nemám žádné zkušenosti, ale rád se učím a pracuji na sobě.

Jedná se o firmu, která dělá webové a mobilní aplikace na zakázku.

Tak a teď k věci - nevím, kolik si mám říct. Pravděpodobně budu pracovat part-time, jelikož mám školu samozřejmě.

Přemýšlel jsem, že bych si řekl o 300Kč/hod. Vím, že je to v oboru málo, ale na druhou stranu mám nulové zkušenosti a nutně potřebuji nějaké získat, takže by mi nevadilo nějakou dobu pracovat "za málo" (i když je to pro sedmnáctiletého studenta, který nemá prakticky žádné výdaje dost), abych získal nějaké zkušenosti.

Jaké otázky jsou na takovýchto interview často tázány? Je něco, na co bych se měl připravit, kromě klasických "kde se vidíš za 10 let", "jaké zvíře bys byl" atp.? Nutno dodat, že nebudu mluvit s žádným recruiterem, ale přímo s majitelem firmy.

Děkuji všem za případné rady

Stran: [1]

reklama